trasenie ruk

NEX...

ahojte mam presne ten isty problem som este dost mlada a to trasenie ruk sa coraz viac prejavuje.Najhorsie na tom je to ak vas na to upozorni vase male dieta ja fakt neviem ako to mam vysvetlit aj dalsim ludom? Neviem ako to bude dalej no neviem si rady!!!!POMOZTE!!!!

kety

Ahojte, mne sa tiež trasú ruky, niekeedy dosť,inokedy vôbec. mmôže mi niekto povedať, čo mám proti tomu spraviť? často si pukám prsty na rukách. môže to byť z toho??? Ďakujem

ufo2000

no mne niekedy nastane svalove chvenie a je to velmi neprijemne a potom asi po minute mavam:D to obcas cital som ze je to z hrania na playstation ked sa dlho hra ato sa odzrkadli az po case...takze radim tu vsetkym kto sa hra na playku aby hrali max.1 hodinu po nej 15 min.pauzu a potom zase a tak opakovat...ale nie cely den:DDD....
@POMOC3000 no ja viem tresni si kladivom po "rukach" a je to vybavene:DDD...alebo si ich "odrez":D.....aaale niee ja nwm co je dobre na to:D aby to prestalo!

RNG

aj virusy su schopne napadnut nase nervy a vyvolat "traslavku", pozri na temu herpes, ako sa proti nim branit.-odkaz odstránený-
Aj rozne problemy s cirkulaciou.Vtedy sa to prejavi unavou a niekedy az cyanozou(modrenie), tj nedostatkom kyslika v koncatinach. To sa da lahko namerat, ja mam taky maly monitor na prst, ktory mera nielen tep ale aj sytenie krvi kyslikom, ktore sa ma pohybovat od 95 do 99%

anička

Ahojte všetci s týmto problémom,aj mne sa trasú ruky a je to horšie a horšie.Najprv sa to začalo len pravou rukou ale teraz už aj ľavá.A čo je horšie mám ich veľmi slabé a bolia ma!Chcela by som sa opýtať či sa dá zistiť nejakým vyšetrením Dg.Parkinson.Ale ešte stále nezúfam ale dúfam že sa to zlepší

ruky2

dcere sa tiez trasu ruky a pytala som sa na to znameho liečiteľa a on vravel, že pomôže posilovanie. Ze je to spojene s krcnou chrbticou a nervovym systemom.
Ale dcere sa nechce cvičiť, tak ja nemôžem s tym robiť...zatial jej to až tak nevadí.

ewka22

Ahojte vsetci.Mne sa tiez trasu ruky.Mam problem napr. v praci ked mam jest v jedalni pred velkym mnozstvom ludi,ked sa mam napit.Je to hrozn etrapne.Kto mi poradi co na to???

POMOZTE MI:(

ludia ja mam taky problem ze mne sa sice trasu ruky ale fakt iba trosicka a prechadzam teraz dost tazkym obdobim na psychyku ale ja mam pocit ze sa mi trase cele telo :D a hlava :D ma s tym niekto skusenosti ??? alebo vie niekto poradit ??? :):):)

koalaLucna

mne sa trasu aj ked sa necitim nervozna. tak checkujem net a podobne... som si na to spravila aj schranku :)trasenieruk@post.sk

...

moze to byt sposobene viacerymi faktrormi, ak clovek zaziva/zazil nejaku psych. zataz alebo stres tak je to psych. razu a mal by sa upkojit a byt v pohode v opacnom pripade vyhladat nejaku pomoc prip. psychologa, dalej to moze byt sposobene niecim inym v takom pripade je to asi nedostatkom nejakeho vitaminu (magnezium), ked nie to tak by mohla pomoct akupunktura...zalezi to od toho co je danemu cloveku...lebo ako pozeram je tu aj dost takych kt. to maju skor z psych. prip im asi chyba Mg :-)