trasenie ruk

sana

aj mne sa zacali v poslednom case triast ruky a nevedela som od coho. budem vidiet ako to pojde dalej. ale som rada ze nie so jedina. he. ale ked sa niecoho napijem aj vody tak mi to pomoze asi je to trema alebo co. tiez beriem antidepresiva.ale voda mi pomoze hned a ved je aj zdrava hihi. alebo caj. konak som neskusala ale nepomaha alkohol. teda aspon si myslim. ale v obnedzenom mnozstve ten konak nemusi byt zly. ved kazdeho osobna vec.

[zruseny12]

klara...tak vyskusaj ten konak...mozno ti v niecom pomoze...:0))))....

nela...mne sa trasu od doby ked som ochorela,takze nie je to sebavedomim...pisem za seba...nikdy sa mi netrasli,a dokonca som kamoskam opravovala zlate retiazky,take presne ruky som mala...teraz to zasa ustalo trochu,ale zalezi,co robim...ja som stratila silu v rukach a ked ich premozem tak sa mi trasu/a nemusim byt ani na urade...:0))))..../
ale urcite ako pises,su aj roztrasene ruky od tremi...kazdy ma svoj problem...

nela

tras rúk, pokial nie je sposobený funkčnou poruchou, je vecou psychiky. Može ist aj o dg. ktorá je častá a to sociálna fobia. týka sa to zvačša ludí s nízkym sebavedomím, prejavy sú nielen tras, ale aj potenie, problém vyjadrit sa...a je to hlavne v situáciách kedy mame pocit že na nás niekto pozerá, či už v práci, ked potrebujete vystupovat pred vačšou skupinou ludí, v banke, na úradoch...dá sa to liečit, je dobré navštívit psychológa

klára21

Ahojte, nuž ja ten alkohol, vlastne koňak nepijem, nenávidím alkohol, nechutí mi a mamky som sa pýtala, či ho pije, keďže to má naordinované, ale tiež ho nepije, nechutí jej to. Ja neviem, myslím si, že je to nejaká nová metóda, pretože ten neurológ je veľmi známy a dobrý odborník, chodia za ním z celého Slovenska. Tak, čo si myslíte? Bude na tom niečo? Kto vie, keď to neskúšame...

[zruseny12]

ja by som urcite alkohol neskusala...lebo,ho nemusim...a zvlast konaky...a vobec alkohol nie kazdemu pomaha...nic v zlom Klara...

RNG

B-12 pod jazyk(sublingual B-12) dostanes aj v mojich obchodoch, nielen v lekarnach. To nie je liek, ale potravinovy doplnok(Doplnky vyzivy)

klára21

Ahojte,
predstavte si, že mojej mamke sa trasú ruky, niekedy jej aj polievka vyloťká z lyžice, mysleli sme si, že má parkinsonovu chorobu, a nešlo mi do hlavy, prečo sa aj mne trasú, keď som oveľa mladšia. Zašli sme teda na neurológiu a čuduj sa svete! Lekár nalial mame koňak, ktorý mala hneď vypiť- Testoval ju a za pol hodinu sme sa mali vrátiť. Ruky sa prestali triasť a ešte aj do kartotéky jej napísal, že"alkoholová kúra". KAždý deň má vypiť vraj 1 dcl koňaku. MAma nikdy nepila a tak je z toho chorá, čo robiť, keďže jej to nechutí.No, veda je vyspelá, skúste teda, keď aj nie deci, aspoň štampedlík koňaku. Ja užívam antidepresíva, takže ja som to radšej neskúsila. Ináč, môže to byť aj v génoch, myslím si.Chápem, čo je to, keď hráš aj na klavíri. Ja hrám tiež a tiež mi lietajú prsty na všetky svetové strany. Je to blbé. Dajme si ten koňak( na skusy...)

[zruseny12]

ja pracujem z rukami a ked viac pracujem tak ku koncu smeny sa mi trasu a nerobim uz tak sikovne...a je to dost pre mna zle,lebo niekedy som vsetko zvladla hravo,teraz koli tomuto problemu nemozem vela veci robit...ale aj tak sa pokusam...len niekedy sa citim ako starenka...