Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kúpele Trenčianske Teplice

Príspevok v téme: Kúpele Trenčianske Teplice
gadget3

Ahojte, tak od 10. septembra idem na 28 dní do kúpeľov v Trenčianských Tepliciach, ako pacient "A". Ubytovanie mám v liečebnom dome PAX.

Lenže hneď prvý víkend čo tam budem máme doma birmovku a ja som birmovná mama. Myslíte, že ma pustia na víkend domov?

A aké sú vaše skúsenosti s Trenčianskými Teplicami?

Nejdete tam niekto v tom termíne??? Píšte, píšte, píšte, čo najviac infošiek. Ďakujem.

jojenko

Trenčianske Teplice sú krásne kúpele,ja tam chodievam 13 rokov a pritom nemám ani 40 rokov.Chodievam vždy v júli alebo v auguste a ja som nadmieru spokojný. Bývam sam na izbe radšej si priplatím.Chodím tam tak dlho preto lebo som mal uraz ako 20 roční chalan

cesnak

Myslela som za vlastné,denne za 9e,a to ešte bez poplatkov,preto lebo som všeobecná poisťovňa,je to dalšia dovolenka,ale som s palicou a je to všetko prepojené,ako tu už niekto pisal Dôvera je bez poplatku,ale v každom pripade Trenčianské Teplice má postavili aj po úraze na nohy..

gadget3

Ja som Pax dostala bez toho, že by som oň žiadala. V predvolaní na kúpeľnú liečbu nie je písané nič o dopolatku. Mám poisťovňu Dôveru a jediné čo som si vybrala ja, boli kúpele Trenčianske Teplice

jolka

ZŤP neplatí daň mestu, je to tuším 0,44 e za deň, tých 1,66 musíš zaplatiť na deň, ak nie si v hmotnej núdzi, alebo nositeľ Jánskeho plakety. Neviem či v Paxe nie je nejaký nadštandardný príplatok. Som v Unione a ponuku na Pax som nedostala, len Vlára, Slovakia, Pramenný dvor a VictÓria. Mal si Pax v ponuke, alebo si si ho vybral sám?

gadget3

cesnak, prosím ťa, čo znamená na vlastné riziko?
Inak ja nie som na PN, som ešte študent, tak možno to nebude problém.

jolka

Myslím, že s priepustkou by nemal byť problém. Je tam nádherne, stále tam chodievam, idem do Vláry. Pax je čerstvo rekonštruovaný.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.