Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázka pre dámy

Príspevok v téme: Otázka pre dámy
Veronika_27

Ahojte :)
Objednala som si z netu jednu veľmi peknú elegantnú blúzku. Prišla mi domov a zistila som, že je dosť priesvitná... ale fakt že dosť :/ Z tohto dôvodu nekupujem na nete skoro vôbec, kedže tovar nemusí byť taký ako na obrázku.

K problému:
Som vysokoškoláčka a chcem sa elegantne obliekať, blúzka je krásna, no nechcem chodiť po škole s podprsenkou, ktorú budú všetci obzerať. Hodí sa pod to nejaké saténové tielko, alebo niečo podobné?

Veronika_27

Meretseger :D no o tom pochybujem, tenká a priesvitná je ako záclonka :D čo sa mne osobne veľmi nepozdáva :) kebyže je z lepšieho materiálu, nedala by som ju za svet :)

wreck :) dúfam, že to bolo ironické

Meretseger

Tvoje príspevky nemajú chybu, wreck, strašne sa mi páčia :D Akurát posledná veta vyznela, že počas iných ročných období už krásne nie sme :D
A čo sa týka blúzky, išla by som v nej aj bez podprsenky, ibaže ja som cvok :D

wreck

cista krasa! toto je presne spravna moda pre mlade zeny. len do toho, nebojte sa! esteze mam pzp, lebo ist mestom a toto vidiet kracat po chodniku... crash boom bang! :)

pome chlapi, povzbudme damy, nech este vyuziju posledne zasklby leta a su pre nas krasne ako nic ine. :)

Veronika_27

Nathalia09,
prikladám link:
www.modalux.sk
Na obrázku to samozrejme také priesvitné nie je ako v skutočnosti. Druhý krát by som to už asi nekúpila :)

Veronika_27

Problém je, že doma nič vhodné nemám a na nete som nič podľa predstáv nenašla... No budem to musieť napraviť a skočiť do nejakého obchodu.

olivka30

uplne v pohode s tielkom. tiez to tak nosim pod priesvitnymi vecami alebo ked ma bluzka velky vystrih...hlavne do prace.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázka pre dámy - Fórum - ZDRAVIE.sk