Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krasa

Príspevok v téme: Krasa
Deninemka

Ja viem ze som asi blba a o krasu nejde (aj ked si myslim ze to nie je pravda)som proste spatna a neviem sa s tym zmierit. Pri pohlade na moju fotku je mi zle a som z toho vedla este par dni. Teraz sa mam ist fotit na preukaz neviem ako to zvladnem dufam ze sa nerozplacem ako minule. Mam ist k psychologovi ? Kde je problem ? poradte prosim

Nela41

Musíš sa len pekne naučiť upraviť, tak ako ti to sedí nie ako to je v móde a uvidíš že sa sama sebe budeš páčiť. Mimochodom fotky na preukazoch sú otrasné vždy, ja na OP škúlim napríklad :DDD na vodičáku vyzerám ako po prežúrovanom týždni, nejak mi tam fotka zvýraznila kruhy pod očmai popritom v realnom zivote ich absolutne nemam :D zasmej sa na tom a neries to :)

Sejla

neboj sa, za pár rokov z teba ešte vyrastie pekná žena. Naučíš sa ako sa líčiť, upraviť vlasy, účes, pekné šaty, a každá žena je krásna, pokial nemá pol tváre zhorenej, alebo bradavicu cez jedno oko.

Lulu2011

aj pekní ludia maju na nic fotky na preukaz, oni akokeby tam naschval zle fotili, takze na to sa vykasli, odporucam na zvysenie sebavedomia sa ist dat nafotit profesionalovi, ked ti bude tazko budes sa pozerat na fotky, ze aj ty vies byt pekna ;)