Podvedeny vdaka alkoholu?

Príspevok v téme: Podvedeny vdaka alkoholu?
podvedeny

vsimol som si že v dnesnom svete je moderne podvádzať , bohužial. A stalo sa to aj mne , avšak ma podviedla priateľka, hneď sa so mnou rozišla a priznala. Že bola velmi velmi opita ze nerozmyslala ze nevedela čo robila. nevedela ani kdo začal ani nič. na druhy den sa jej on priznal ze on sa rozisiel a on zacal a nevedel prestať. Avšak ona sa nechala od neho oralne uspokojiť a potom ho oralne uspokovala ona. že ked si uvedomila že má mna, že porad prestala a išla sa skoro povracať. za cele obdobie si na mna nespomenula. hovorí že nechape ako sa to mohlo stať, že sa jej nikdy nepačil ani nepači. Stalo sa aj vám že ste podviedli partnera, v absolutnej opilosti ? A je možné že aj pri maximalnej opitosti zabudnete aj na to že mate frejera/frajerku ? ja to nepochopím ako može zabudnut na to ze mam frajera a na to ze toto nemozem . moze za to fakt len ten alkohol ze nevedela co robí ? dokaze alkohol až tak zblbnuť človeka , lebo ja si myslim že to nieje len o alkohole... rád by som počul že to bolo len o alkohole a preto sa pýtam či sa to nestalo aj vám a že je to len o alkohole ...

Okoloidúci

Vinea je asi skutočnosti najbližšie.
Alkohol je vynikajúca výhovorka!
Po ňom sa vždy ukáže pravá tvár človeka. Myslite na to... A netýka sa to len sexu.

Allenkaaaaaa

Leela, hlavne je super, ked su obaja rovnako naladeni. Napriklad take dve nevyburene osobnosti si to musia spolu velmi uzivat :D

Leela333

Allenkaaaaaa: Súhlasím ;) Keď už ide niekto do vzťahu mal by si uvedomiť, že sa tým musí vzdať prehýrených nocí na diskotékach a uspokojovania cudzích chlapov. Čo ja osobne by som nerobila ani bez vzťahu :D Keď to nedokáže, nech nelezie do vzťahu.

Allenkaaaaaa

Lost, ja s tebou maximalne suhlasim. A nech si kazdy velmi dobre a starostlivo vybera partnera :) Potom sa mu nemoze dostat pod ruku taky nevyburenec :D Moze, ale nemusi. Laska je sice chemicka reakcia v mozgu, ktoru nikto neovladne tak ako by chcel, ale pokial je clovek apson trosku pri zmysloch, treba partnera "preverit". Ci je skutocne vhodny do vztahu. A potom nie je dovod na to, aby mal niekto nevyburenca :)

lost

a preco sa musi clovek vyburit? :D
preco sa nemoze systematicky vyburovat pocas celeho zivota radsej?

preco uvolnit vsetku energiu naraz? a preco nie radsej postupne?

to je ekvivalent bomby alebo minimalne prasknutemu balonu versus sviecky (pomale horenie) alebo pomaleho vypustaniu balonu..

ked uz niekto chce buchnut, nech ide do jaskyne, alebo tam kde neublizi inemu..

preco by normalny clovek mal trpiet vdaka nejakemu nevyburenemu alebo nevyburenej ... radsej tu vetu ani nedopisem :D

Allenkaaaaaa

Leela333, je to mozne :) Ale o com to potom je? Som nevyburena, a aj ked mam uzasny vztah, kvoli svojej nevyburenosti v stave opitosti podvediem? :D Skor je to o vyspelosti, o tom, ci naozaj lubim a ci podvedome nevnimam cosi v tom vztahu ako "problem"...