Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Viaderm complete -funguje?

Príspevok v téme: Viaderm complete -funguje?
Catali_na

Ahojte. Chcem mať pekné vlásky, zatiaľ (okrem rôznych masiek, kúr, výluhov) jej tabletky panthenol od dr. Mullera. Ale chcela by som vyskúšať Viaderm complete (vlasy nechty pokožka) chcela by som začať už teraz niekedy, lebo v zime sa mi strašne štiepia a lámu nechty, tak aby som tomu zabránila, chcem začať brať viaderm ešte pred mrazmi. Funguje? je naozaj dobrý na vlasy, nechty a pokožku? oplatí sa vyhodiť zaň toľko peňazí? a aká je vaša skúsenosť?
za každý príspevok som vďačná

Catali_na

nechty si lakujem a mám aj výživné laky na ne. O a odvar používam pravidelne.. nasušila som si strašne veľa žihľavy na zimu.. ale chcem + k tomuto všetkému ešte tabletky

vločka555

Zinok je dobry na vlasy a nechty, ale genetiku aj tak neoklames, vlasy sa ti len tak z doplnkov nezlepsia podla mna su to vyhodene peniaze ale ako chces. Lakuj sa nechty budu sa ti menej lamat a na vlasy skus zihlavovy studeny odvar :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.