Použitý kondóm, meškajúca menštruácia, negatívny test

moznotehu

TinaM, no tak si asi nečítala tú časť, kde píšem, že by nevadilo, keby som v tom...
ja mám zas rada také typy ako si ty » hlavná vec, že si sa vyjadrila «
aspoň ti odpoviem, sexu sa nebojím, ach...

moznotehu

chystám sa, ale nie a nie sa k tomu dostať. tak je to dosť nepríjemné vyšetrenie, keďže sa to týka pohlavných orgánov...

Carie

Nechapem, coho sa tak bojis, vsak ta tam nebude mucit. Ovela horsia je navsteva zubara ako gynekologa. Zanedbavas svoje zdravie a to sa ti moze vypomstit

Carie

Co si v zivote nebola, u gynekologa? No tak to je najvyssi cas aby si zacala chodit! Treba chodit kazdy rok na preventivne prehliadky

moznotehu

46.DC a nič. viem, že by som mala ísť na prehliadku, ale ešte som v živote nebola, tak sa k tomu neviem odhodlať.

TinaM

Urobit minimalne 3 tehotenske testy- to mi povedala lekarka. Okrem toho, meskajuca menstruacia moze byt aj v dosledku cysty bud na vajecniku alebo vajcovode. Nie je to nic tragicke, ale musis ist k lekarke, urobi ti sono a povie, kde je problem. Tiez sa mi to stalo. Potom mi pichla injekciu a o 5 dni som to dostala.. Ale urcite chod k lekarke.

moznotehu

no ja neviem, možno si to aj všimol, ale nič nepovedal... mne by nevadilo, keby som v tom, len mi vadí to čakanie, či dostanem, nedostanem. pre istotu ani nepijem, ale tak idem na nejaké akcie, tak rozmýšľam, či si spravím ešte jeden test, alebo čo.

vďaka za reakciu :)

twiggy

ahoj :D aj mne sa to uz raz stalo ale neboj určite kramy zachvilku dostanes..... ked sa kondom pretrhne je to velmi dobre citit....urcite by si to partner vsimol to sa neboj a nabuduce radsej skontroluj ci je konom v poriakdu :D ja to robim a vzdy som potom kludnejsia :D nikto nema uplne presny ciklus :D