Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

500 eur na chodníku - čo teraz?

Príspevok v téme: 500 eur na chodníku - čo teraz?
Karoli

Ako to je, ked sa nájde na chodníku alebo takto ,,von,, napr. 500 eur,??? čo keby som ich našiel na luke??? nemožem si ich nechať???a ako budu vedieť, že som ich vzal stade práve ja??

A od kolko penazi sa nesmu brať?? má to nejaký limit???

ono totiž kamarat vraj našiel a dokonca 2-x peniaze, raz 20eur, a potom 50. jedny dakde na chodniku večer pred kaviarnou ..a druhe neviem...

zaujíma ma to ,preto sa pýtam. dikes

Lulu2011

ja rozmyslam, co som nasla, to co vy, 20 korun, usb kluc, mobil- ten som odovzdala a dostala nalezne :)) nejaku tu jednu nausnicu zlatu, vodoo babiku, tu nasiel moj syn, mame ju doma :D co mam robit, chcel ju :)) nejake tie centy, 2 eur, slnecne okuliare, stravne listky, ale prisiel si po nich majitel :)) znackovu satku aj s blockom, ked som vychadzala z OC, plysovu hracku, maly najde stale nejake hracky potopenene vo vode, zahrabane v piesku

shy

No, aj ja som si teraz uvedomila kolko mi toho ukradli, peniaze, občiansky, mobil..............svine hnusné :P

a to si dávam na veci fakt pozor...

lost

a mne v tatrach ukradli 60eurove okuliare co nemali ani 24 hodin..

super..len za to ze som ich zabudol v stani :D

ak by chceli, vedeli by si ma najst, ved som mal vlastnu skrinku tak ako kazdy..

ale nech si ich necha, dufam ze sa tak tesil ze si zlomil nohu a zamrzol tam..

lost

Karoli

tak som ti prial zle no :D

co sa zruti svet, ci moja karma ma zajtra zabije? :P

sancu uz mala :D

ale tak OK, ak chces, tak to beriem spat :P :D

ja som asi nikdy nenasiel peniaze :D

i ked raz ano, 20Sk, pod mostom :D ake symbolicke..

no ale par dni pred/po tom som stratil 120Sk a to nebolo mojich, rodicia si mohli mysliet, ze somto prechlastal :D

inac som raz videl ako jednemu chalanovy vypadla penazenka v MHD :P

ach, a bol som posledny :D i ked mozno ma vodic videl, netusim..

ale tak nechapal, ked to dostaval spat :D

nemyslim si, ze aj keby tma mal 500eur, ze by mi to nejak vyriesilo zivotne problemy :D

skor by ma to stvalo, ze mam tam vonku nejakeho nepriatela :D

najst nejaky poklad na ostrove, to je OK :D ved o tom je zakopavanie pokladu nie? :D

ale neviem, najradsej by som nikdy nic nenasiel, uz takmer rok mi tu chyta prach jedno USB a neviem ako najst majitela :D

lost

tak nech si tvrdi, co chce :D mozem povedat ze aha , toto je vlastne moje, dovidenia :D

to by som ho uz vyfackal, ak by tvrdil ze mal viac..

Aja02

Hm, ked som mala 12, nasla som v skolskom parku 100SK. Pre 12 rocne decko to bolo vela penazi, ale nenechala som si ich. Odniesla som ich na sekretariat skoly, a potom v skolskom rozhlase vyhlasili, ze sa nasli peniaze. Ja by som si nedokazala nechat nejakych 500€. Tolko penazi. Mna by asi dozrali vycitky svedomia aj ked je to lakave mat len tak tolko penazi. :-D

Karoli

lost - svedkovia??? ved ale im taktiež dotyčný nemusi povedať a kolko našiel skutočne, a kolko našiel - akože a tie pred svedkami dava na policii!

a prial si mi zle..nesnaž sa vykrutiť....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

500 eur na chodníku - čo teraz? - Fórum - ZDRAVIE.sk