Nezaslúžim si ho

Príspevok v téme: Nezaslúžim si ho
jankabalokova

Ahojte, mam 20 roov, s priatelom som 5 rokov,pred room som bola na brigde v zahraniči a podviedla som ho.Nic to pre mna neznamealo, preto som to nikomu nevravela, no nemohla som sa priatelovi pozriet do oci.Tak som sa mu vcera priznala a teraz ked to vie tak sa citim omnoho horsie, mam z toho este vacsie vyčitky.Ihned mi to odpustil s tym že chápe že on bol moj prvy sexualny partner, že som to chcela vyskusat s inym.Ale ja si to neviem odpustit.A neptajte sa ma preco som mu to nepovedala skor, leb ja tomu sama nechapem.Citim sa hrozne, asi si ho nezasluzim.Mam sa s nim rozist? Ja ho milujem, aj on mna, ale bojim sa co bude dalej.Co ak mi tobude vycitat neskor. Stalo sa to niekomu vo vztahu, alebo to len ja som totalna krava, ktora vsetko len tak niči..

Leela333

Čudujem sa, že ti tak ľahko odpustil, asi tiež nemá zrovna najčistejšie svedomie.

Alebo to bude na teba príležitostne pri hádkach vyťahovať.

Rob ako myslíš ak s tým dokážeš žiť.

jahodka123, zaujímalo by ma, či by si tvrdila to isté, keby ťa podviedol tvoj priateľ.

2bodka

no myslim, ze treba vsetko nechat volne plynut, chystate sa na vysku, spoznate kopec novych ludi, je dost realna sanca, ze si kazdy z vas najde ineho partnera za ten cas :) takze si uzivaj jeho pritomnost kym ste spolu :)

doubledog

nerob z toho zbytocne dramu.
ved ste si to vyriesili, je to za vami, a co bude v buducnosti, to nikdy nevies.
nekaz si zivot obavami o nieco, co mozno ani nenastane.

gumicka

Podľa mňa ťa tiež podviedol, prepáč...toto by verný chlap len tak neprehltol. Ale je pravda že ma k tomu správny pristup. Ste spolu od 15 tich, dalo sa čakať že to príde. Sex je sex ale dôležity je vzťah. Ak sa lubite a dokážete si neklamat, zabudni co sa stalo a ostaň s nim.

jankabalokova

ano , to si uvedomujem, teraz nastupujeme obidvaja na vysoku skolu a o takych 5 rokov sme si planovali svatbu, ...pave preto sa obavam, ci s tym dokazeme zit..je mi jedno o bude so mnou , ale nechcem by zodpovedna za to , ze som mnou cely cas stracal cas a ja som mu skazila mladost, ked nemame byt spolu, tak nech si hlada nejake dobre dievca... ja neviem

orol

V prvom rade si treba uvedomiť, že nie Ste zosobášení !! Neprisahala si vernosť právoplatným podpisom, sľubom, prejavom vôle... P.S.- všetko bude OK, neboj. Veľa zdaru!

jankabalokova

ano priznl sa mi ze ked par krat isiel na pansku jazdu, tak si zatancoval s dievcatami a skusil sa n anich usmiat, ci mu to vratia... ze nevie co si tym chcel dokazat, vraj chcel len vediet, ci po tych rokoch by o nho vobec baby stali, ci este je atraktivny, ale vravel ze nic viac nebolo, a nikdy by mi to nespravil .... ja mu aj verim ...a povedal mi na to ze ODPUSTIM ALE NEZABUDNEM

twiggy

Porzi sa ak sa s tebou nerozišiel on tak to nerob ani ty. Teraz zistite ako to bude vo vašom vztahu dalej pokracovat, možno zistite po case aj samy ze to uz nema cemu, alebo prave naopak to bude stale rovnako pekne. Podla mna si ale spravila obrovku chybu ze si ho podviedla lebo si si tak mohla pokazit jednu dolezitu cast v tvojom zivote a teraz ho mozes stratit...