Manželstvo

Príspevok v téme: Manželstvo
miselka007

Ahojte, mám takú jednu otázočku a neviem či mi budete vedieť poradiť z vlastnej skúsenosti alebo zo života.
Jedná sa o to, že mám priateľa s ktorým sa veľmi milujeme a chceli by sme sa vziať. Lenže je tu taký problém že on už bol raz ženatý a je rozvedený. Ja som ešte stále slobodná. Veľmi by som chcela svatbu v kostole ale už to nie je asu možné. Preto sa chcem opýtať či sa to nedá nejak zrušiť to jeho predchádzajúce manželstvo aby nam povolili svatbu v kostole. Je to nejak možné aby mal to povolenie? Ja viem že sa môžme vziať aj na úrade ale kostol je predsa kostol.
Ja si ho ale aj tak vezmem, aj keď to bude na úrade, len som sa chcela teda spýtať či sa to nejak dá alebo nie.

Veľmi pekne vám ďakujem

flegma

tak ja si tiez neviem predstavit delit sa napr. o kuchynu, alebo aj kupelnu... vlastné je vlastné
pytat si povolenie na vymenenie hoci aj zaclon a podobne

vedma

Hej, aby nebola sama, a aby mohla postrazit deti a nemusela ďaleko chodiť, a aby sme tej milej pani na staré kolená mohli pomôcť. Poznáme:)

vedma

Aja, málokedy to býva inak...aj ked sa stará v dobrom, je to na nervy. A este jed je to zavistliva mrcha tak spanombohom.

miselka007

Aja02 mne neprekaza ze uz ma dve deti, sice s nim neziju lebo byvaju s mamou ale velmi dobre si s nimi vychadzam...

no kazdy si asi predstavuje svokru ako nejaku staru furiu co vsade pcha nos ale nie kazda je taka :DD priatel uz nema otca, iba mamu tak preto sme tam aj snou aby nebola sama..

vedma

U nás sa tiež všelico tvrdilo a nakoniec to bolo inak:) ale držím palce nech je fakt super svokra..Aj tak by ste mali šetriť na garzonku pre ňu keby to nevyšlo

Aja02

Ale ja ta obdivujem. Ja by som si muza s detmi nevzala, kedze chcem mat vlastne, a to najmenej dve. :)
Vedma, ja si nedokazem pomoct, ale ja si vzdy svokru predstavim ako starsiu pani, ktora sa do vsetkeho stara. Ja by som nedokazala zit v jednom byte/dome s partnerovymi rodicmi. Ja chcem mat sukromie a pokoj. ;)

miselka007

nie este nejsom, az buduci rok planujeme lebo treba sa teraz trosku urovnat s financiami, v priebehu pol roka boli v rodine dva pohreby tak sa minulo doooost financii.. tak preto az buduci rok..