Manželstvo

Príspevok v téme: Manželstvo
miselka007

Ahojte, mám takú jednu otázočku a neviem či mi budete vedieť poradiť z vlastnej skúsenosti alebo zo života.
Jedná sa o to, že mám priateľa s ktorým sa veľmi milujeme a chceli by sme sa vziať. Lenže je tu taký problém že on už bol raz ženatý a je rozvedený. Ja som ešte stále slobodná. Veľmi by som chcela svatbu v kostole ale už to nie je asu možné. Preto sa chcem opýtať či sa to nedá nejak zrušiť to jeho predchádzajúce manželstvo aby nam povolili svatbu v kostole. Je to nejak možné aby mal to povolenie? Ja viem že sa môžme vziať aj na úrade ale kostol je predsa kostol.
Ja si ho ale aj tak vezmem, aj keď to bude na úrade, len som sa chcela teda spýtať či sa to nejak dá alebo nie.

Veľmi pekne vám ďakujem

miselka007

Aja02 no dakujem, je taka nemam preco klamat... a priatel tiez hovori ze ma najlepsiu svokru, teda moju maminu.. a to mu aj verim :DDDDD

miselka007

vedma chceme len jedno lebo priatel uz ma dve dievcata... tak preto len jedno, to nam staci a aj financne aby sme to zvladli..

doubledog

vedma
tak ale aspon trochu moze byt pripravena
ale to je aj tak jedno, ona ten moj koment cez svoje ruzove okuliare nevidi :)

miselka007

Aja02 neboj o tomto mi uz vravela.. ked sa priatel zenil prvykrat tiez mali babo a byvali tam lebo bohuzial nemali kde... a sama mi povedala ze ked budem potrebovat pomoct nema s tym problem a dalej sa domna starat nebude...
a nebude sa starat ani do nas dvoch lebo ze to sa v zivote nevyplaca... ona si zije svoj zivot a my si mame zit svoj a hotovo...

ale tak zas kazdy ma inu svokru a ja sa na tu moju stazovat nemozem..

Aja02

Och, no so svokrou by som v byte byvat nechcela. Teraz je milucka, dobrucka, a ked sa vam narodi dieta, tak sa vam bude do vsetkeho starat a bude ta vytlacat. Vela stastia. :-D