Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita.

ahoj. Už sa to trošku zmenilo, každý je niekde rozbehaný. Som po práci, počasie krásne, jarné, tepľúčko.
Pozdravujem všetkých, ktorí tu nie sú, ale nakuknú...dúfam. pete, miksinka, damaxy...

anita.

Tak vidím, že je tu ticho. Možno len náhoda, keď ste sa tu stretli. Ešte pár dní som na sk, tak sa snáď ešte ukážem.
Držte sa a ozvite :-))

anita.

ahojte pete, miksinka a ostatni:-)
ste tu ešte? chodíte tu často?
ja som na dovolenke doma, tak som tu nakukla. Depkám už odzvonilo?? To je dobre. Čo máte nové? Pete, ty si sa mi dávno neozval.

pete

jasne miksy, depky sme poslali do vecnych lovist :) tam patria. Uz mi ficia doma firemne maily, tak fungujem a mohli by sme zavolat damaxy :) len skoda, ze ty mas malo casu

miksinka

je tu niekto!?pete,mam sa fajn...len chyba,aby sa nas tu nazbieralo viac:))
a zacali znovu vykeciavat,ale urcite nie o depkach!uz im odzvonilo! ! !