Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

pete, tak si skús kúpiť aj ty to magnézium. Vyskúšame to, možno potom v pohode zvládneme aj prechádzku po samom v taký pekný deň. Už som ti poslala.

pete

anitka, ved ja ani neviem, co by som si prial. Asi nech sa mi splni vsetko, co si prajem. Ty by si si co priala, keby mas len jedno zelanie?

anita

pete, možno niekedy prídem aj do zázračného lesa a nájdem nejaký kúzelný hríbik, čo splní aspoň jedno želanie. Potom ho podarujem tebe!!

anita

pete, pod nami je téma Depresia. Voľnopredajné lieky magnézium? Nevedela som, že magnézium je proti depresii. Asi by som ho mala brať aj ja, lebo mávam nízku hladinu magnézia. Kupujem si ho, ale neužívam pravidelne, len, keď je mi dosť zle. Ty s ním nemáš skúsenosti?

anita

pete, mohol by si kúpiť aj mne jednu? Horkú! Mám iba kapučínko. A od zajtra znovu prestanem jesť čokoládu. Ako som doma, tak som to porušila, ale pokračujem ďalej.
Pete, pošlem ti niečo na mail :))

anita

pete,stále ma vypína zo siete :((
hmm...a naozaj nie je nikto,koho by si so sebou vzal? ani z rodiny? ja som kedysi chodievala von rada aj sama....teraz to tiež nie je najlepšie riešenie. Ale občas sa mi podarí namotivovať kamarátky, tak je to naozaj veselšie. A pamätáš, na huby chodím rada! To je trochu iná predhádzka, tak mi nevadí, keď som sama. Hríby mi robia náladu :))
Pete, ku čokoládke patrí kapučínko :))

pete

ja este stale tak nejak tazsie zaspavam, ale ked som nahodou dlhsie v praci, tak je spanok u mna uplne vitany. A najhorsie je, ked nemozem zaspat a rano skoro vstavat:( Dnes nemam s kym ist na prechadzku a same mu sa mi nechce, ked som sam,tak vela rozmyslam a potom to vzdy na mna pride...

anita

no, momentálne mám úsmev na tvári :)) dúfam, že mi to vydrží aspoň do konca týždňa...alebo aj dlhšie. pete,to je predsa jedno z naších krokov ako sa vyhnúť depkám - prechádzky. Ty nepremýšľaš nad nejakou dnes? Ja pôjdem zajtra! Ako so spánkom? Mne sa darí spať dobre...horšie je to so vstávaním!
:)