Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

iriska, ja idem off, maj sa peknučko u sesternice, užívaj si víkendík, nech Ti vyjde počasíčko:-) Pá pá, maj sa krásnučko:-)

iris

som zatial tu.tesim sa prevelmi,len cestovat sa netesim.uz aby som tam bola.ale budem presadat a cakat na pripoj v cudzom meste,tak sa mi nechce.uz pijem!!!
napis mi,mishi.

misha

iriska, ja som sa tiež dobre naraňajkovala a teraz pijem už druhý čajík:-) Chcem sa Ťa niečo opýtať, ale nie tu:-( Napíšem Ti to do mailíku:-( A ako sa ináč cítiš? Aj sa teškáš k sesternici?

iris

moja,dobre ranko.to preto,ze cestujem k tej sesternici,ale stale odkladam.chcela som na 9hod,ale idem na 11hod.a vstavala som o 6.30 aby som sa trochu pobalila.a este nie som :))
zjedla som 2 banany, a teraz 20 dkg.hyd.tlacenky. a cajik si robim.uz som 1 salku vypila.este jednu a potom nic,lebo cestou nechcem drzat :))

misha

via,
prepáč, že som potom už odišla bez oznámenia. Nie, ja tabletky neužívam, ale úzkosti mávam neznesiteľné, vtedy mi to trhá srdce, bolí to:-( A nedokázala by som ísť hentak medzi ľudí:-(
Iriska,
ajoj, dobré ránko:-) Ja som spinkala prvú noc doma a spinkala som ako bábo:-) Ani raz som sa nezobudila:-) Prečo si tak skoro vstávala, keď sa Ti chce ešte hají?:-)

iris

mishenka dobre ranko.
aj ostatni.aj pete.
ste sa dobre vyhajali? ja dobre ale kratko :(( asi pojdem vecer znovu do postele dospavat :))