Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

iris

ja dobre.bezim do teska nieco kupit.idem na navstevu a sesternici vzdy nieco treba.a ty ako? vidim ta pri nasom playboyovi nemravnom :))) da sa pokeckat? bezim,letim,maj sa.

iris

smutno a znovu vycitky z jedla:(((
potrebuje sa vazne liecit a ona je odhodlana,ale ppp stale strasi svojim zmyslanim.

anita

a ešte niečo...aj ty by si urobil veľa pre iných ľudí, pre každého, pre koho by si mohol. Napríklad, čo si plánoval urobiť pre Mishu!! Krásny skutok. Ja si to veľmi cením, pete, a ona by si ešte viac!!