Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

Ajoj, Alti:-) Aj Tebe robím čajík, bez cukru a s medíkom. Ja si cukor tiež nedávam.
Babenky, viem, že by som tie cukríky nemala, ale čo mám robiť, keď som asi závislá na sladkom?:-( A ovocie mi tú chuť nezaženie:-(
Iriska, ja tiež zbožňujem keksíky:-(

iris

mishi,lebo potrebujes cukor.ale to nevadi.je to sladka voda, takze nic zatazujuce.ja radsej dobosticky...horalky alebo kavenky.najradsej linu!!

Alternativa

Aj ja si prosim salku cajiku, dievcata :o). Mne ale bez cukru, dam si lyzicku medu. Mishka, nie je cukor ako cukor. Tie cukriky si daj pre chut, ale netreba ich vela. Cukor, ten spravny, lahko stravitelny, mas napr. v ovoci. A v nom mas kopec dalsich dobrot, ktore Tvoj organizmus zivotne potrebuje. A to nie je v cukrikoch.

iris

aj cukor treba dodat.cukor treba vnimat nie len ako sladke ale aj ako potrebne pre fungovanie buniek a mozgu.je dôlezity ale najlepsie je dat si casto ovocko.napr.ten banan.

iris

uz som tu.
tak k tym kj. vobec nejde o ne.ide o to,ze je lepsie a zdravsie zjest aj jedlo s viac kj,ako to s menej ale nezdrave.to ti viac ublizi.napr.radsej ovocko alebo zeleninu s viac kj ako nejaku komplikovanu miesaninu nezdravu s menej kj.ta bude v zaludku viac casu a pomaly sa bude travit a tak sa ti skor bude ukladat v tukoch.takze zeleninu a ovocko skludom nech maju kolkokolvek kj.