Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

beelly

rodicia su na mna mili, ale ja som z toho vsetkeho hrozne podrazdena... ale oni si taketo veci na mne ani nevsimnu, teda vsimnu si ze nieco nie je so mnou v poriadku, ale ani ich nenapadne, ze by mi nieco mohlo byt, teda nie ze by sa o mna nezaujimali, oni su hrozne starosltivi, mozno az moc. Tyka sa to skor ludi v spolocnosti...v podstate ziadne normalnejsie neviem naviazat ani mat prave kvoli tym mojim hlupym veciam v hlave. lebo sa stale citim zle ked niekde som, teda aspon vacsinu casu...(dakujem za zaujem)

mira

bella a myslis si,ze maju pravdu?alebo si myslis,ze to oni vnimaju tie veci zle?co tvoja rodina?ake mas vztahy s rodicmi?

beelly

Je to aj tym, ze si vela veci asi vymyslam, teda ze ich vidim inak ako su, ale ja za to nemozem, to co citim neovplyvnim. Vo vela veciach som uplne paranoidna, teda aspon podla toho co mi druhi povedia na to ked sa im poviem co si myslim alebo na to co ma trapi...

mira

jednoducho povedane,treba pracovat na svojej sebaucte,sebadovere.precitaj si na tu temu nejaku literaturu,urcite ta to povzbudi a najdes tam nejake prakticke navrhy ako postupovat.

beelly

ludia je to mozne, ze sa stale nad niecim trapim a jedine nad cim rozmyslam je to ze ma nieco trapi a potom ani nic ine neviem ani co sa okolo mna deje, ani o ziadnych inych veciach nic neviem. a ani neviem o com sa mam s ludmi rozpravat. len stale rozmyslam, ci je nieco dobre alebo co som urobila zle a podobne...poviete mi k tomu niekto nieco prosim...dakujem

anita

Krásna slovenská príroda, hory a leto. Teplé letné večery, príjemný dážď....to všetko mi tak veľmi chýbalo.
Pomaly dobrú noc všetkým.
:)))