Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lactium a ine proti stresu

Príspevok v téme: Lactium a ine proti stresu
vystresovana

Dobry den,

chcem sa spytat na mliecny peptid Lactium proti stresu, ci naozaj zabera, aky je vas nazor. Taktiez aky je rodiel v ucinnosti medzi 5-HTP a L-tryptofanom, ci je tam nejaky rozdiel. Mam len 25 rokov, ale som taky stresovy typ, hocico ma rozhadze a mam zly spanok. Uz som skusila melatonin, reishi, schizandru, matersku kasicku, rakytnik, magnezium, gaba s b-komplexom, medovku, lubovnik (asi malo, viem, ze obsahuje 5-htp), vseliake relaxacne vone, sport a nejak mam pocit, ze to nepomohlo... na konci septembra budem mat nenormalne zatazove obdobie, nechcem lieky.. dakujem!

shirley88

sice je to staršia otazka ale mozno odpoved ešte niekomu pomože -aj ja som stresovy typ, mne Lactium zabera, okrem toho mi pomaha medovka, magnezium aj vitamin C-ked mam viac stresov uzivam 2g denne-rozdelene 1g rano, 1g večer

vystresovana

..prepacte, uz som si precitala, 5-htp je lepsia absorpcia, je tu dost popisane... este ma zaujima nazor na lactium..dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lactium a ine proti stresu - Fórum - ZDRAVIE.sk