Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opätovné akné po aknenormine

Príspevok v téme: Opätovné akné po aknenormine
Monii

Ahojte, aknenormin som brala minulú zimu (6 mesiacov), pomohol mi, všetko v pohode .. no teraz som si všimla že sa mi začalo robiť zase pár cystyckých výplodov na mojom xichte .. tvári sa to tak, že je to niečo také ako kedysi.. mohla by som aknenormin brať aj túto zimu? mám zbehnúť ku kožnej alebo to nehať tak?

Carie

No naraz to nemozes, ale neviem aky medzi tym musi byt odstup, to sa spytaj radsej lekarky. Ale ja myslim, ze kebyze si das najskor na jesen chem. piling a na zimu nejak to zacnes brat, tak by to snad slo.

Carie

No to je na tebe. Ja som to brala tiez pred 6 rokmi a akne sa mi vyrazne zlepsilo. Pred rokom sa to ale zacalo horsit, par mesiacov som mala na tvari dost vyrazky. Na jesen som isla ku koznej, ze si to zas necham predpisat. Ale potom sa to nejak samo zase zahadne zlepsilo a vlastne az doteraz teda uz rok je to zas dobre. Neviem vobec od coho to zalezi. Momentalne mam celkom cistu plet, na jesen chcem ist akurat na chem. piling nech sa mi aj tie rozsirene pory zmensia. Ale vyrazky sa mi robia posledny rok len sem-tam.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.