Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobra agentura na pracu v zahraničí?

Príspevok v téme: Dobra agentura na pracu v zahraničí?
Lievik

Ahojte.
Prestáva ma to na SVK baviť, tak rozmýšlam o zahraničí. Pravdepodobne pojdem sama(nemám s kým íst).
Viete mi z vašich skusenosti poradiť nejaku dobru sprostredkovatelsku agenturu na pracu, ktora by aj najprv finančne pomohla a potom až z prvej vyplaty pytala späť???

a oplatí sa íst aj do Česka??? (či to nie??)
na začiatok...

Ďakujem.

dobra vila

Ale Lievik...na pracu v Cesku ti je naco agentura? Najma ak mas na muske Prahu alebo Brno! Ak by si aj tam brala pozicie, co nizsie uvadzas, nemas ziadny problem!

Lievik

OMG taak česko je až takto na p..u??? tak to ja potom nejdem sama riešiť asi nič!!

ešte niekto nejaku skusenosť s českom prosím??

ja som rozmýšlala prahu alebo brno...

lilly2122

mi sme s priatelom boli 2 krat v plzni a viac to nechcem zazit. prvy krat aj cigani sa maju lepsie taku hnusnu ubytovnu sme dostali a 2 krat co sme boli prisli sme vlakom a ten u ktoreho sme sa v cechach mali hlasit nam povedal ze nas zo slovenska vela poslali a nemaju pre nas ubytovanie. tak son povedala ze do ciech ma uz nik nedostane

Lievik

Ahojte.
No jazykovo je to tak..že sa chcem skor ,,hodiť do vody a naučiť sa plávať". Tak by som to nazvala. Učila som sa nemčinu...ale to bolo učenie.. ved viete...neovladam ju takmer vobec , okrem čísel a ako sa mas...ako sa volas..

Chela som skusiť na začiatok(sama) Česko-ale neviem, či sa oplatí,
alebo potom nemecko, rakusko..ale bez jazyka sa vraj aj dá dostať..nejaku chyžnu..dokladanie tovaru..predavačku...

kamaratovi hradila v česku ubytko aagentúra..tak neviem...

známa nevie skoro nemecky ani cek a robí chyžnu v švajčiarsku...

Práce: nejaku chyžnu..dokladanie tovaru..predavačku...

sad2

vseobecne slovenske agentury nestojak ani za deravy gros..
ak vies jazyk, tak vybav si ubytko, kup si letenku alebo listok na vlak/bus a chod a hladaj priamo tam.. usetris minimalne na tych honosnych sprostredkovatelskych poplatkoch..

ak vsak ides poprvykrat a nemas v sebe takuto istotu tak potom sa asi budes musiet spolahnut na agentury.. ale rataj s tym, ze ziadna agentura ti "financne nepomoze" ako to pises ty v prispevku skor zoderie z koze.. ale to je dan za to, ze ides cez agenturu,

0vecka

no ja som cez agenturu nikdy nesiel ale napis ze co chces robit a ake jazyky ovladas... a tak to ti skor niekto poradi

Lievik

nikto zatial nič?? som si myslela, že všetci len zahraničie... že sa v tom vyzná kopa ludí...

čo také Student agency??

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobra agentura na pracu v zahraničí? - Fórum - ZDRAVIE.sk