Zničil ma, chcem sa zabit

Príspevok v téme: Zničil ma, chcem sa zabit
Thinner

potrebujem sa vyrozpravat a nemam komu.

pozname sa 2 roky, mame spolu akoze vztah - s tym ze on je zenaty a ma 2 deti. so zenou su spolu vraj len kvoli detom.
je o vyse 20 rokov odomna starsi. zrejme aj to malo vplyv na moje rozhodnutia: znepriatelila som si a ukoncila vztahy s veskerymi mojimi priatelmi a znamimi. lebo mi 2 roky vtlkal svoje zrele myslienky do hlavicky az som uverila ze moji priatelia niesu natolko zreli a vyspeli ako ja a nehodia sa ku mne. velmi mi teraz chybaju ale aj nechybaju, z casti mal pravdu. niekolko krat sme sa stahovali, a stale nevie na cas paltit najomne, stale klame najomcov. aj mna po vie ze poslal peniaze a 2 tyzdne po termine uhrady mi vola majitelka ze je to jej prva vyzva na uhradu najomneho, a nato mi on vravi ze ma neklamal. volam mu ked je nieco naozaj dolezite, ale zrusi ma, alebo povie ze ma vela roboty, a uz nezavola alebo si vypne telefon. raz som nasla v posteli vlasy inej farby nez mam ja. a samozrejme sa vyhovoril. nemohla som uverit ze ja osm jeho milenka a este k tomu by mal dalsiu, povedal ze mi zaplati vodicak, a ked uz som tam vsetko podpisala zase nezodpovedne nic nezaplatit a musela som si to zaplatit sama. vodicak som si urobila preto lebo povedal ze ksor ako ho dokoncim ma bude cakat nejake pekne auticko.

on ma velky manipulatorsky zmysel, dar reci, a peniaze.

mam pocit ze ma zneuziva. som hlupana, ale moji rodicia nemaju peniaze na moju Vs a samotna mama mi hovori ze mam to vydrzat lebo nevie ako budem chodit do skoly a zaco budem jest. pritom on mi uz takmer vobec nedava nijake vreckove. podotykam na zaciatku bol stedry ako honzik novotny. viem ze je velmi bohaty, a ja som v zlej financnej situacii.

ale velmi sa zato hanbim, som slapka ? uplne ma znicil pribrala som so stresu 12 kg, a teraz v piatky sedim doma a skladam pradlo. uz dalej nevladzem, nechce sa mi zit, vsetci maju na mna naroky az priliz vysoke. ako budem chodit len do skoly ked to skoncim. :(((((

zamotala som sa v tom, napisala som to ako jednu velku motanicu. ale ja uz naozaj nevladzem. kvoli tomu som zavisla na tabletkach na nervy a na spanie.

prosim pomozte mi niekto. co mam robit, uz som mala aj ziletku v ruke, a porezala som sa, ale nemohla osm , velmi som myslela nato aky nestastni budu moji rodicia a rodina, ked sa zabujem

prepacte mi moj pravopis ale slzy mi stekaju po licach, a ani poriadne nevydimk...

Priateľ

Niekto nema ruky a nohy, ale ma lasku. Je stastny. Nevadi mu to. Ma okolo seba milujucich ludi, ma rad sam seba... to nieje ziadne peklo, je to v skutocnosti stastny zivot, a nikto ho nemusi lutovat.

Vela fyzicky zdravych ludi, trpi... pretoze nema lasku. Neciti ju. A zazili peklo na zemi. Nefunguju im emocie, nefunguje im psychika, a nemaju energiu a volu bojovat s problemami, ktore z nich este to malo energie vysavaju. To je peklo. Kazdy mame svoje limity, a pre kazdeho existuje utrpenie, ktore by ho dohnalo az k samovrazde.

Čo v takomto prípade poradíte takýmto ľuďom?

Thinner

ludkovia tak som to ukoncila.

dakujem za mile slova tym co to apson trochu chaplali, a tym menej milym ich nazor samozrejme neberiem, ale netreba byt hned hruby.

123nini123

je to tažké rozhodnutie, ale teba čaká iná budúcnosť ako toto!!!! Lebo ty nebudeš jeho posledná! Ver mi, poznám to z vlastnej skúsenosti,....

cleopatra123

nech hodi kamenom kto je bez viny nikto nema pravo sudit druhych za ich ciny je pravda ze nie si v lahkej situacii ale co tak stipendium pripadne nejaka brigada aby si nebola od neho zavisla cim skor sa od neho dostanes tym lepsie pre teba priatelov si najdes novych pripadne obnovis stare dnes v obdobi internetu nie je problem sa s nimi skontaktovat kto bol naozajstny priatel ten odpusti

lola3

Och takú chybu robíš ...veĎ má manželku a deti a ty si len tá druhá (milenka) ...sa čuduješ veĎ si zničila rodinu keĎ píšeš že má deti ..sa ti to len všetko vracia ... zbytočne s ním strácaš čas ... čo urobil svojej manželke nebude mať problém urobiť ani tebe !!... školu študovať môžeš teraz je viac druhov stipendíí ...a určite sadá všetko vyriešiť len sa na neho vykašli lebo všetko bude už len horšie :) ...držím palce ;-)

Mrska Silvuska

...toto je nejaký diel telenovely, nie?
...takto to dopadne, keď sa dievčatká nechajú "rozmaznávať" (rozumej kupovať)..

Aja02

Martinka, som zvedavá dokedy vám ten vzťah vydrží. Nevadí ti, že kvôli tebe opustil manželku? Stavať vlastné šťastie na nešťastní inej osoby sa nikdy nevypláca...