Nekonečný problém s akné

Príspevok v téme: Nekonečný problém s akné
HankaLe.

Mám 16 rokov a som celkom pekná baba. Jediná vec ktorá ma trápi už od mojich 11! je akné. Chcem sa spýtať kedy sa to už konečne skončí, prípadne čo mám robiť? Viem že niektorí sú na tom aj horšie, pretože ja mám vyrážky len na čele (ale naozaj veľké, ani trošku sa nedajú zakryť)Prosím o nejaké rady od ľudí, ktorí mali/majú rovnaký problém čo treba robiť? Ďakujem.

lucia62

dneska vecer si to vyskusam, mam citlivu plet hej, tak sa bojim trochu, nieze budem vyzerat este horsie ....a sindri ja mam od koznej isotrexin zatial, ten mi tiez dost pomaha, len bohvie dokedy

sindri

ja som začal chodiť kožnej a tá mi dala Differine krém a v lete som používal Differing gél.Skús zajst za kožnou a spýtať sa jej na to, mne to neskutočne dobre pomohlo

MaJuR

Veď ide o to aby to vypálilo.Na prvý krát si to nechaj len 3 minútky pre istotu.Ak máš citlivú pleť možno trošku očervenie ale mne sa to stalo len raz,keď sme doma nemali jablčný ocot a použila som taký čo nám doniesli priatelia z Nemecka a on bol skoro 40percentný.Ten jablčný myslým že má len 5 percent.Dúfam,že som ťa nenastrašila,neboj sa!

lucia62

bola som si teda kupit ten jablkovy ocot a chren a chcem to dnes alebo zajtra vyskusat, ale trochu sa bojim, ved to bude urcite brutalne palit, nemoze mi to spalit celu kozu??

geoffrey22

Lucia 62

To, že akné ustúpia, je len vedľajší účinok toho, že vynecháš z jedálnička uvedené potraviny. Hlavý osoh je, že ustúpi zápal, ktoré medzi inými, sú hlavnou príčinou civilizačných chorôb. Doporučujem prečítať dnes zverejnený článmok ne tejto stránke od SITA s názvom:
Prevent dialóg podporí programy na prevenciu chorôb v SR. Po prečítaní sa zamysli nad tým, že prečo asi umiera každý druhí človek na srdcovocievne choroby, má vysoký krvný tlak, trpí hyperinzulinizmom, atď.. No ale každý sám je zodpovedný za vlastné zdravie, mi ostatní iba doporučiť vieme to, čo naozaj funguje - a to je maximum.
Ináč, žijem plnohodnotný život, aj bez uvedených potravín, lebo sú alternatívy a cítim sa tak, ako nikdy predtým, s pozdravom, Imro

MaJuR

Ja kupujem jablčný ocot v Kauflande značku
,E V A " je z tých kvalitnejších(aspoň si myslím),nedávam si ho do vody,ale pokvapkám si ním napr. pokrájané paradajky.Spaľuje tuky a nezakysľuje žalúdok.Pokiaľ ho nechceš piť je jedno aký kúpiš.Neviem či naozaj sú vyrážky výsledkom myšlienok,ale poznám aj zlých a zákerných ľudí a tváričky majú ako detské prdelky.A inak,jedzte čo vám chutí,váš mladý organizmus potrebuje ešte aj mliečne výrobky aj obilniny aj zeleninu ale aj sladkosti.Pozhaňajte koreň chrenu,nastrúhajte si vždy čerstvý,zalejte troškou octu,aby bol zakrytý a nanášajte na tvár poležiačky.Stačí na čelo a líca.Za ušetrené eurá si niečo pekné kúpte pre seba a o 3 mesiace napíšte!

Iba Katka

Lucia, majur písala, že 5 krát to dala s 2 týždňovými prestávkami, teda raz za dva týždne a jablčný ocot kúpiš normálne v potravinách :)

CistaPlet

HankaLe, dolezite je, aby si sa precistila zvnutra. Tvoja koza reaguje len na to, co mas vo svojom tele, ale pozor: najma v mysli. Vyrazky su vyrazom Tvojich myslienok a citov, ktore nevies inak vypovedat. Je to akoby pretlak, ktory musi ist z niekadial von. Samozrejme, ze Ti moze pomoct jablcny ocot (dostanes ho bezne v potravinach), ale skor pit (lyzica octu s 2dcl vody rano na lacno) ako davat na tvar. Zvonku Ti pomoze harmancekovy vyvar alebo vlastny moc... Maj sa pekne.