Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tažké hojene análnej fissury

Príspevok v téme: Tažké hojene análnej fissury
Lubomir

Dobrý den,mám 17 rokov a trápia ma problémy s konečníkom.Proktologa som navštívil asi pred pol rokom a absolvoval som odvtedy už 3 ligatúri (každú s odstupom jedného mesiaca).Bola mi takisto zistená análna fissura.Prvé dve ligatúri som znášal celkom dobre,ale pri aplikácii tretej ligatúri mi pán doktor zistil zápal v okolí fissury.Asi pred mesiacom som bol na operácii-fissurektomii.Prvé dni od operácie mi rana troška krvácala,ale do týždna prestala.Namiesto toho mi asi po druhom týždni začala hnisať až dodnes.Trpím velkými bolesťami pri vyprázdnovaní,po je to už lepšie,do hodiny bolesť prejde.Dávam si denne 2x sedave kupele v repíčku a v dubovej kore.Konečník si sprchujem asi 7x do dna.Rana sa mi hojí strašne pomali a mám pocit,že pri každej stolici sa obnovuje.Prosím o radu,ako hojenie urýchliť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tažké hojene análnej fissury - Fórum - ZDRAVIE.sk