Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prehnala som to s množstvom jedla

Príspevok v téme: Prehnala som to s množstvom jedla
kikkaa

Zdravím, vopred chcem upozorniť, že niesom žiadna anorektička, ani nič podobné. Skrátka sme dnes boli u mojej svokry, pozvala nás na \\\\\\\"obed\\\\\\\". Jej hostina ale skôr pripomínala hody pre 10 ľudí ako 1 obed. Bola som tam prvý krát, už zo slušnosti som nechcela uraziť a ofrňovať sa, stále odietať. Jedlo bolo dobré, len toho bolo proste strašne veľa. Teraz uý tu sedím doma a je mi poriadne zle, naozaj že strašne. Nemáte nejaké skúsenosti/rady, aby sa mi aspoň trochu \\\\\\\"uľavilo\\\\\\\"? Nestáva sa to občas aj vám? ďakujem za každú radu :)

RNG

Hnitie a kvasenie v zaludku je z nedostatku kyselin, tj privela jedlom a pitim rozriedenymi kyselinami, ktore nestacia potlacit kvasenie a hnitie. Bolest je z otravy hnilobnymi toxinami.
Mikrobialna cinnost v zaludku sa da na par hodin potlacit vypitim glgu striebornej vody, to pomaha prakticky kazdemu. A doplnenie si kyselin a enzymov pomoze tu extra potravu stravit.

philips

Len to nevygrcávaj. Kyseliny v žalúdku môžu poškodiť hltan. Síce iba pri väčšom množstve, ale negrcaj to nasilu... Mohla by si si na to "navyknúť" a používať to stále...

brazilcanka

najlepsie prechadzka na cerstvom vzduchu, aspon pol hodky svizneho kroku a nie cely vecer stonat jak ti je zle. plus si daj sodu bikarbonu do vody, to vypi nech sa vygrgas :) alebo ak poznas sumive tablety "vyprostovak" tak aj to je dobre na taketo stavy...rada pre buducnost:)

arman

jak pockat?
tri prsty do hrdla a ... :-)
efektivne veci vacsinou niesu pre cinklavky.
Za 5 minut sa ti ulavi, lepsie jak sa 5 hodin trapit s plnym bruchom a dalsi den mat este zacpate a nafuknute brucho, kym to vyjde von.

jablko11

asi ostáva len počkať a nejesť už. a zobrať si ponaučenie pre budúcnosť, že keď máš dosť, tak máš proste dosť, či už si u svokry alebo u prezidenta.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prehnala som to s množstvom jedla - Fórum - ZDRAVIE.sk