Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi riedka stolica

Príspevok v téme: Velmi riedka stolica
alino321

Dobrý den,mám 17 rokov a trápi ma problém s velmi riedkou,dokonca hnačkovitou stolicou už asi jeden rok.Za den chodim na WC asi 2x.Najviac riedku stolicu mám vždy ráno,v priebehu dna až večer sa stolica troška zhustí,ale stále je velmi riedka.Mám takisto problémi s análnou fissurou,s ktorou som dokonca bol aj na operácii-fissurektomii.Preto sa domnievam,že tam je nejaké prepojenie,pretože pri riedkej stolici sa viac namáha konečník.Skušal som už aj dva dni po sebe len zdravú,nemastnú stravu doplnenú ryžovým vývarom,avšak nemalo to žiadny vplyv na moj problém.Bolo mi takisto diagnosivaný vred na dvanástniku,silný zápal žalúdka a helikobakter,bolo to asi pred 6 mesiacmi a mal by som byť na to všetko kompletne preliečený.Prosím o radu ako sa zbaviť mojho problemu,popripade ako sa stravovať.

RNG

Zapal, zaludka, vred na dvanastorniku a hnacky maju povod pravdepodobne v nedostatku kyselin v zaludku, kde sa pri nedostatku kyselin mikroby neznicia, ale premnozia a ich toxiny vytvoria zapaly, Doplnok kyselin, enzymov mikrovlaknin a probiotik by to mal pomerne rychlo vyriesit, za par tyzdnov
Premnozene mikroby zo zaludka spolu s toxinami sa dostanu do criev, kde tak isto vyvolaju skody a vytlacia uzitocne probiotika, ktore normalne vytvaraju az 70% vsetkych oberannych latok, niektore vitaminy a ine ziviny, co je po ich zniceni nahradene skodlivymi mikrobami produkujucimi len toxiny. Samozrejme sa ich telo snazi zbavit hnackami, ale ked si nepomozes doplnkom keselin enzymov , mikrovlaknin a nasadenim kvalitnych probiotik, nemas velmi sancu s toho vist a po case mas naisto nielen sucasne IBS, ale aj Crohna, ulcerozny(vredovu) kolitidu criev tj rozpad criev a znicenie zivota.
Travenie treba za kazdu cenu napravit, ked sa chces vyhnut stovkam roznych zdravotnych problemov a skratenemu zivotu.

INGRID

Zdravím,
ja som mala redšiu stolicu pár týždňov, tak som potom utekala k lekárovi, zobral mi krv, urobil rozbor stolice atď., ale výsledky budú až v budúci týždeň, ale čo mi poradil bolo, jesť každý deň probiotikum a mne to pomohlo, zrazu som bola prekvapená, že môžem mať aj "bobky"
aspoň takto poradím....a ešte som zistila na sebe priamu úmeru medzi pohybom a pevnou stolicou, ale to je stará známa vec...čiže odporúčam veľa pohybu...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi riedka stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk