Pervitin a oblicky

Príspevok v téme: Pervitin a oblicky
Hana_

Zdravim vsetkych a prajem prijemny vecer. Trapi ma jedna vec...pred par rokmi mi zistili zapal obliciek (nefroticky syndrom, vysoky odpad bielkovin v moci). Potom mi to pomocou liekov nejak preslo a bola som bez liecby asi tri roky. No nedavno sa mi to vratilo a mam obavy ze mi to vyvolal pervitin, ktory som si dala asi tak 5x v priebehu 2 tyzdnov cca. Myslite ze to moze byt tym, alebo nema nahodou niekto podobnu skusenost alebo proste mi k tomu nevie nieco povedat? Vopred dakujem za Vase odpovede

Hana_

dakujem Vam pekne za odpovede,hej nebrala som ho odvtedy ako sa mi zhorsili tie vysledky,oblicky su na prvom mieste.ale zakazane ovocie chuti najlepsie vsak:) beriem prednison. pekny vecer prajem a dakujem este raz

svetobeznik

Ahoj. No v prvom rade, suhlasim s philipsom, pervitin by si mala jednoznacne prestat uzivat. minimalne skodi tvojim mozgovym bunkam, nosovej prepazke, ak si pichas, tak hrozi prenos infekcii atd. A suvis s oblickami? Nikde som necital o tom, ze by poskodzoval metamfetamin nefrony, no je to dost mozne... je to velmi agresivna chemikalia (co mozes nakoniec vidiet na vlastne oci, ked ju sniffujes a pali ta z nej nos). predstav si, ako sa dostane do krvi a putuje priamo k tvojim predchadzajucim ochorenim poznacenym oblickam... este by ma zaujimalo, ake lieky si dostala na nefroticky sy. hm. ja by som na tvojom mieste nesnupal tu chemikaliu agresivnu, ajajaaaaj! :p pekny vecer