Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne a chalan

Príspevok v téme: Akne a chalan
anicka 999

Zoznámila som sa z jednym chlapcom cez fb..je z nedaleka..stale ma vola niekam von..ale ja ho neustale odmietam..preco? paci sa mi,ale..mam uz par rokov tazku formu akne..vystriedala som vela koznych a nemozem sa toho zbavit..mam nepeknu tvar vsade sama vyrazka a jazva..na fotkach to nieje vidno..ale keby smme sa stretli..tak by bol asi zhrozeny..ani tým najlepsim makeupom by som to neprekryla..a bojim sa toho, ze ja by som sa donho zamilovala a on do mna nie..už som sa tolko krat sklamala v laske, ze dalsie sklamanie uz nechcem tak skoro zait...prosim poradte mi..je mi hrozne ,ked sa mi ten chalan paci a musim ho odmietať

siváčik

Ahoj :)

trpím veľmi podobným problémom, ja mám však skôr takú krupičku na tvári dekolte a chrbte.. a to hojne. Mám z toho velký blok, pri každom chalanovi vnímam len moje akné, či si ho všimol, či sa na neho pozrel, a potom len rozmýšlam nadtým či sa mu nehnusým, či som fakt až tak odpudivá a celé je to na vieš čo...

no skús si povedať (tak to už zo zúfalstva robím ja) že horšie to už nebude a ak sa chalanovi zapáčiš takto, má ťa zrejme naozaj rád a bere ťa so všetkými tvojimi chybami. alebo mu proste akné na dievčatách nevadí, čo je veľké plus pre teba. Ak cúvne, neprejaví sa, alebo podobne, tak je to hlupák ktorý za to nestál.. predstav si, že nemáš žiadne akné, no napr. ti niekdo niekedy v noci vybije zuby (čo je na slovensku čím ďalej tým pravdepodobnejšie) a budeš musie't chodiť možno týždeň dva tri v opuchnutom a nie najvábnejšom stave. čo myslíš, čo by taký chalan v tejto situácii spravil?...

dúfam, že som aspoň trošku povzbudila a pomohla.. :)

peťko454

Jedná sa mi len o to.Že na Fb je každý iný ako v realnom živote.Na Fb si omnoho viac dovolí napísať,než aby to povedal niekomu do oči.Hlavne ked sa tam rozoberá vzťah.

Jefitto

Neni to vina FB, ale užívateľov... to mi zas ver to

Je to to isté, akoby si povedal: Dedina je zlý výmysel, lebo tam staré babky ohovárajú... ale je to fakt chyba dediny? Nie je to chyba starých babiek?

To isté FB. Asi ťa to bude trápiť, ale keĎ máš na FB 460 priateľov, tak sa nečuduj, že máš medzi nimi aj svine. Ja mám vo friendliste len ľudí, ktorých dobre poznám a vôbec nevadí, že ich je 40...

peťko454

Ja mám tiež kamarátku s ktorov sa budujeme.Ale cez Fb nie.Obaja sme si zrušili účty lebo Fb je sviňa.A to mi ver.

Jefitto

KeĎ sa mu pačiš vyzorovo, a on tebe tiež, tak sa radšej ani o nič nepokúšaj, lebo ti hovorím, že to bude opäť sklamanie...

anicka 999

tak neviem či su v tom city...ked sme sa nikdy nevideli a pozname sa len cez fb..ja si myslim,ze je to skor preto,ze sa mu pacim vyzorovo..

zajacica4442

mne na take akne velmi pomohol hojivy zazrak z Oriflame-u
www.google.sk

a myslim si ze ak sa mu papis a chce sa s tebou stretnut tak to bude asi pre nieco ine a nie preto ako vyzeras...su v tom city... :) moj priatel ma tiez akne a bolo mi to ukradnute ked som ho spoznala :) o to predsa vo vztahu nejde :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne a chalan - Fórum - ZDRAVIE.sk