Otazka pre RNG ohladne mykoze akutny stav

Príspevok v téme: Otazka pre RNG ohladne mykoze akutny stav
laskonkečkaa

Dobry den RNG,za posledny polrok som mala asi tak 3 krat mykozu , u lekara som pred nedavnom bola kazdy mesiac , vyskytuje sa hlvne pred menstruaciou a aj teraz ju mam dostat a opat mam pocit ze sa necitim fajn tam dolu , klitak ma zacina dost svrbiet a zapach je po cesnaku , uz si mi raz radil ako mam predchádzat ale neviem co robit ked to je akutne masticky nezaberaju a odchádzam na VS moj lekar ostava na opacnej strane republiky a ja som si este nestihla vybavit a zistit ktory lekar je dobry v blizkosti mojej novej školy... pomohol by mi micomax150? lebo obsahuje to flukonazolum a moj lekar mi vzdy dava fungololom a jeho hlavna zlozka je fluconazolum ale na nete som precitala ze to mozu zeny u ktorych to nie je chornicke a teda u mna mykozy rozhodne su ... mohla by som si to zobrat napriek tomu ? Lebo neviem co urobim ked ma to zastihne v pravej miere, asi zosaielm od toho svrbenia a palenia a este posledna otazka . Mohla by som ist k hociktoremu lekarovi na opacnej strane slovenska aby ma vysetril ? dokym si neporiesim vymenu kartu ... dakujem pekne ,

RNG

Na proticandidovu dietu pozri cez Google.sk uvedenim mojho nicka a slova candida.
Vyse 90% candidy je v crevach a ked sa tam znici a nahradi probiotikami, tieto vyrobia dostatok protil;atok proti candide a plesniam aj v inych organoch a castiach tela.
Nesmies vynechat nic z uvedeneho, lebo tak das moznost candide ten sustredeny utok prezit.
Mykozy sa niekedy mozu cez rany v crevach dostat aj do krvi a inych organov, a to je potom hrozny problem, lebo v tele/krvi sa neda jednoducho cukor odstranit, ako je to pri protikandidovej diete.

laskonkečkaa

ano beriem probiotika, wobenzym , oreagano olej ... probiotika aj zo spodu aj per os a nic opat som to dostala ... som taka zufala :( strasne , uz neverim ze mam nadej ze raz to bude fajn a ako som sa docitala vraj mykoza sa moze sirit aj na dalsie organy cize uz ani neviem ci mozem mat dieta ... :(

Allenkaaaaaa

sice nie som RNG, ale napisem len z vlastnej skusenosti :)
Par raz sa mi pred mojimi dnami stalo to, co tebe. Akoby prichadzala mykoza. Nasadila som si laktobacily a bolo po probleme. Okrem toho, ze papam probiotika v tabletkach, snazim sa ich do seba davat predovsetkym v strave. Vela bryndze, tvarohu, acidka....papam malo sladkosti a neumyvam sa tam dole ziadnym mydlom ani sprchovym gelom. Takze kup si probiotika v lekarni (ake su najlepsie ti poradi RNG, ja si kupujem s L. Bulgaricus) Alebo si vypytaj specialne zenske probiotika :)