Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..

Príspevok v téme: Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..
kajka

ahojte,chodim so svojim chlapcom už rok,zatial sme vsak sex nemali( pre viacere dovody,nejdem rozpisovat),ale on je strasne nadrzany ,najma posledneho polroka..akoze take veci typu -maznanie a pod,to je v pohode,to ide u nas ako na beziacom pase,ale proste sex neni.Zistila som o nom,ze je vkuse nadrzany,len co ma zbada,uz no ved viete co...a staci,ze sa k nemu priviniem a už je totalne nazhaveny,on tvrdi,ze to ma stale,aj ze ked vidi peknu zenu na ulici !!!totalne ma to zacalo trapit,lebo preboha,je to normalne ??
a este ..nehovorim o veciach typu -ze proste (je mi to aj trapne pisat),ale ked sme spolu sami,nema problem masturbovat predo mnou,a staci,ked sa o mna obtrie ,tak uz dosiahne vrchol ...strasne je nadrzany a mne to zacina vadit ..
je to normalne ?chcel by to vkuse ,stale ..:( dakujem za vase odpovede!!!

Allenkaaaaaa

Mate, to prd pomoze.....Vytvorili si vztah na niecom uplne inom ako mali. Stavim sa s tebou, ze on sa ani len nesazi o jej uspokojenie, len o to vlastne. Dievca, uz si mala orgazmus niekedy v zivote s tymto chalanom?

mate59

kajka, jednoducho niekto má vačší sex. apetít ako jeho partner.Nechaj mu viac priestoru na vybitie bateriek, na ňom nie je nič nenormálne,a až sa presvedčíš o tom, že je čas,začni s ním sex. žiť.

kajka

alenka nie,ale proste ho vzrusia,sam mi to povie,ze to citi,ze ho vzrusuju,proste " mu stvrdne,nic ine..

ale ved ja ho vzdy spravim rukou a pod,to akoze s tím nemam problem,len aj tak je mu to vsetko malo

Allenkaaaaaa

Kaja, definuj "vzrusuju cudzie zeny na ulici"......To myslis akoze sa na niekoho pozrie, vytiahne vtaka a masturbuje na ulici? Definuj to!

mate59

je mladý, je na vrchole svojej sex. aktivity, ak nemáte sex, tak mu poskytni náhradu,dorob ho ty ručne, orál a podobne, nech sa tolko netrápi.