Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..

Príspevok v téme: Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..
kajka

ahojte,chodim so svojim chlapcom už rok,zatial sme vsak sex nemali( pre viacere dovody,nejdem rozpisovat),ale on je strasne nadrzany ,najma posledneho polroka..akoze take veci typu -maznanie a pod,to je v pohode,to ide u nas ako na beziacom pase,ale proste sex neni.Zistila som o nom,ze je vkuse nadrzany,len co ma zbada,uz no ved viete co...a staci,ze sa k nemu priviniem a už je totalne nazhaveny,on tvrdi,ze to ma stale,aj ze ked vidi peknu zenu na ulici !!!totalne ma to zacalo trapit,lebo preboha,je to normalne ??
a este ..nehovorim o veciach typu -ze proste (je mi to aj trapne pisat),ale ked sme spolu sami,nema problem masturbovat predo mnou,a staci,ked sa o mna obtrie ,tak uz dosiahne vrchol ...strasne je nadrzany a mne to zacina vadit ..
je to normalne ?chcel by to vkuse ,stale ..:( dakujem za vase odpovede!!!

kajka

bola som na gynde prave pred mesiacom,ale ekdze lekari si chodia po dovolenkach,neviem,co mi je,ale lekar tvrdil,ze nieco vazne ..mam problemy vieš :/nechcem to tu moc rozoberať

kajka

0vecka to bolo naozaj dobre ,som sa zasmiala :D pripomína mi to mna :)

nechápem vase nazory,ze by ma mal nechat tak,pre toto -ja tiez po nom tuzim,nie som frigidna ani nic podobne,len to chcem tak,ako som si to zaumienila :)a nie vtedy,ked chce ON,ako mozno je to odo mna sebecke,ale ako vravim ,nechcem,aby ma vnimal len ako sexualny objekt na ktorom " uspokoji " svoje tuzby,chcem aby ma vnimal,ako lásku na cely zivot,skor v tom duchovnom zmysle ,i ked asi -ze vydrzal rok bez toho,tak asi ..je to isty druh vnimania ma skor duchovne...
ale tak prvy polrok to nechcel ani on-je dost slusne vychovany :)
ale potom to uz nabralo poriadny spad ..ale zase nikdy na mna netlacil,aj ked iuz sa k tomu schylovalo,vzdy sa ma pekne spytal,ci nieco bude z toho,alebo nie,nesiel vobec natvrdo -ja naozaj milenec a partner v tejto sexualnej oblasti,o akom moze snivat kazda zena,lebo je aj spravne vzrusitelny a zaroven je aj maximalne ohladuplny-ja som s nim uplne spokojna ,co sa tyka tohto ...

sejla-ano ,prepac,nepochopila som...vsetko,co si chcela povedať ..

vinea-pekne sa to citalo,a mas pravdui,je to tak ako pises...suhlasim uplne s tebou..naozaj dobry koment k teme
a ja som si vsetkeho vedomá,neboj ..len problem je ten,ze ja sa naozajna to,este necitim byt pripravena ..a chapem,ze mu to odmietam ,ale on to nastastie nehlada inde -o tom som taktiez presvedcena ,lebo ma zboznuje :)

vinea

Kajka :)

.....nerozoberaj prosím čo je normálne a čo už nie.
Pre neho možno Tvoje správanie zas nie je "normálne"....no váž si, že to vôbec v dnešnej dobe časoch chlapec AKCEPTUJE a zrejme chápe Tvoje rozhodnutie a pohnútky, kvôli čomu si sa tak rozhodla (náboženstvo výchova atd atd...tých možností je viac než dosť).

No i napriek tomu si myslím, že aj keď sa máte radi (škoda, že netuším vek Vás dvoch).......že aj keby ste ďalej spolu zostali, možno sa aj časom zobrali, či žili spolu......tak raz z tohto môže byť "problém". Sex milovanie...citové prejavy lásky atd atd je pre plnohodnotný život vo dvojici dôležitý....nie najdôležitejší, aale dôležitý je. Ak sa nájdu partneri, ktorí majú rozdielne potreby v tomto smere....tak dá sa...všetko sa pri najlepšej vôli dá. No postupne, časom, rokmi....to zrejme začne kolísať a môže byť z toho problém. A buď si to bude každý kompenzovať po svojom alebo si nájde niekoho, pre koho to nebude "nenormálne" ale prirodzené vlastné a bude to prežívať potrebovať rovnako, ako aj ten druhý.

Kajka...ja sa Tvojmu partnerovi nedivím) Veď predsa je preto s Tebou....že Ťa má rád, miluje Ťa, potrebuje Ťa, je mu s Tebou dobre, priťahuješ ho atd atd.....a Ty sa divíš, že je stále na Teba nadržaný???
Predstav si Kajka, že niekto je mäsožravec a miluje konzumovať mäsko trebárs aj každý deň....a zrazu rok môže maximálne na to mäsko len hľadieť, privoniavať k nemu, dotýkať sa ho, môže ho mať pred očami non-stop a vlastne ho nemôže mať, môže ho vnímať všetkými možnými aj nemožnými zmyslami čo má NO čo nemôže ho ZJESŤ, NASÝTIŤ SA HO :)
Chápeš aspoň trošku čo Ti chcem naznačiť?? Takže trošku empatie aj voči nemu z Tvojej strany by nezaškodilo miesto meditovania nad tým, či nadržanosť Tvojho partnera je alebo nie je normálna..
Ono je to len vec pohľadu na niečo....lebo ak pre Teba je normálne sa každý deň nalíčiť, očesať, osprchovať, pekné sa obliecť, použiť parfém, stretnúť sa s kamkami atd atd (náročky nepíšem a nespomínam nevyhnutné potreby na život - jedlo pitie spánok atd).....tak potom prečo by jeho telesné prejavy voči Tebe mali byť zrovna "nenormálne" keďže Ťa miluje?? :)

Riller

Vekom sexualna aktivita klesa, chalani to maju tazke od puberty az po cca 25 mozno niektory 27. Je to pud ktory sposobuje preludnenie a diki tomu sme tu.
Su ludia lieceny pretoze su sexualne az moz zalozeny. Chlap by mal dostavat erekcie aj ked nevidi peknu zenu, s tvojim partnerom nie je nic v neporiatku, si atraktivna a tulite sa ? Cudoval by som sa kebyze nie je nadrzany. Mala by si to s nim uzivat pokial sa da, alebo si mozno frigidna. Alebo este mozes pockat do 30 potom uvidis co je to u chlapa sexualny pokles.
Je to samec, da sa to potlacovat ale potom je to uz predsiteranie.