Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..

Príspevok v téme: Je normálne, ked je stále nadržaný? Mám obavy..
kajka

ahojte,chodim so svojim chlapcom už rok,zatial sme vsak sex nemali( pre viacere dovody,nejdem rozpisovat),ale on je strasne nadrzany ,najma posledneho polroka..akoze take veci typu -maznanie a pod,to je v pohode,to ide u nas ako na beziacom pase,ale proste sex neni.Zistila som o nom,ze je vkuse nadrzany,len co ma zbada,uz no ved viete co...a staci,ze sa k nemu priviniem a už je totalne nazhaveny,on tvrdi,ze to ma stale,aj ze ked vidi peknu zenu na ulici !!!totalne ma to zacalo trapit,lebo preboha,je to normalne ??
a este ..nehovorim o veciach typu -ze proste (je mi to aj trapne pisat),ale ked sme spolu sami,nema problem masturbovat predo mnou,a staci,ked sa o mna obtrie ,tak uz dosiahne vrchol ...strasne je nadrzany a mne to zacina vadit ..
je to normalne ?chcel by to vkuse ,stale ..:( dakujem za vase odpovede!!!

peťko454

lost,ty čo tu rozoberáš o elektrine ? Ty tu hľadáš ľudí aby si si mohol strčiť toho svojho 30 ročného vtáka do nejakej mladej kundy.

lost

a to vsetko "lebo to je tazke" resp. v mene pohodlnosti..

myslim si, ze zotrocit takto lenivych a pohodlnych ludi nebude problem a uz fakt nemam ziadne pochybnosti ohladom tych "konspiracnych" teorii..

pekelne dobre to do seba zapada :D

lost

A zivot je tazky sam o sebe, preco by mal byt jednoduchy? :D
Potom sa necudujem, ze decka co dostanu vsetko mavnutim ruky od rodicov, si nevazia zivot a nicia ho ostatnym..

priklad:

10 tisic rokov sa muz snazil vymysliet ako si zjednoduchsit zivot elektrinou, no staci jedna moderna generacia imbecilov, co to znizia - nedokazu ani spravne vymenit elektricku zasuvku !!!

lost

odpovedam

ale ale ale :D

ja som anginu mal a radsej som 4-5 dni nejedol, ako keby som mal precitovat tu anginu kazdy sustom :P

tym som len metaforicky chcel povedat, ze ak chlapec (19) chce byt gentleman, tak pocka tak dlhu dobu, ako to bude nutne, kedze zakladatelka spomenula, citujem "pre viacere dovody,nejdem rozpisovat)"

A zrazu, teraz ju kazdy tlaci do sexu, lebo sa rozidu :D

divny mi to svet je..

zacinam mat pochytnosti o pricetnosti europanov a viac sa zacinam priklanat z triezvosti moslimov

a to z jedneho dovodu.

vacsina z nich berie jednu cast svojho nabozenstva dost vazne - pôst.

ono nieco v tom bude, ked sa clovek cvici v sebazapreni (ci uz hlad alebo sex alebo internet)..

a plody tohto dvicenia nikdy nebudu negativne (chcel som napisat, budu nie zrovna negativne, ale budme uprimni..)

dnesmy europan (cize aj slovak) je rozmaznany imbecil, co ak si neuspokojy smad ci hlad, tak ide plakat, ako tazky zivot je.

potom sa necudujme, ze EU vymiera a moslimovia to tu preberaju :D alebo hocico..

ved to je chore, absolutne chore.. clovek nie je taky retard, aby nieco nevydrzal, ked to uz vydrzi zviera :D preco nie clovek..

teraz som dost odbocil od temy, ale ako pisem, je to absolutne aplikovatelne aj na sex. a nie len hlad, ci smad.

odpovedam

lost, mala som drsnu anginu, to bol len obrazne vyjadreny priklad toho, ze ak mas nejaku potrebu a nie je uspokojena, je to pre cloveka tazke. Aj ked mas anginu a je ti neprijemne jest, to neznamena, ze nie si hladny a nechces byt syty ;-). Ale to hadam kazdy pochopil.

lost

Pre odpovedam Dnes o 11:05

raz ked budes mat drsnu anginu pochopis ze nejest je pohodlnejsie ako jest, bez ohladu na to kolko dni si nejedol ani nepil :P

alebo stacia alergie na potraviny a hned zmenis nazor..

skor si rozmaznany :P a to extremne..

Allenkaaaaaa

Mate, pises spravne, ale to by dievca muselo byt ine....Ona nepotrebuje poznat partnera, toho pozna uz dobre. TO ON ju nepozna po sexualnej stranke, kedze ju nevie uspokojit. A sulozou sa ona nenauci chapat svoje telo a doviest sa napriklad sama k orgazmu. V prvom rade musi spoznat samu seba a ON sa musi naucit, co robi dobre jej.......

mate59

kajka,nič neuháňaj,všetko sa vyvinie ako treba, orgazmus je vaginálny a klitoriálny, zažiješ ho naplno až sa zaučíš po pár súložiach.
Dôležité pre teba je, aby si poznala svojho partnera hlavne po iných stránkach,lebo tie sexuálne uňho fungujú ok.

Allenkaaaaaa

Kajka, co je to slaby orgazmus? Opis nam ho??? Lebo ja som taky v zivote nemala...A nie, chyba nie je v tebe. Aj ked si strasne hlupucka. Chyba je v tom, ze ste si vztah postavili na tom, ze on je chudacik nadrzany a ty ho len nonstop uspokojujes, pricom on sa o teba nevie postarat v tomto zmysle. Ked su dvaja mladi a chcu vydrzat bez sexu, da sa to. Ale to musi byt pevny vztah, zalozeny aj na niecom inom ako len "som nadrzany, urob mi dobre". Chapes o com hovorim? A opis mi ten slaby orgazmus, nech sa mozem zasmiat....

kajka

alenka no mala,ale proste len taky slaby,nic moc...mna on velmi nevie vzrusit,ajk ked sa snazi...
chyba je vsak asi u mna
a hej,nemali sme este sex ani jeden,preto ja to nechcem ponahlat