Odstránenie farby z obočia

Príspevok v téme: Odstránenie farby z obočia
Vee

Ahojte, pred dvoma dňami som bola u kozmetičky na úpravu obočia. Mám špinavý blond vlasy a tak som jej povedala nech mi to nezafarbí príliš tmavo. Kozmetička to natrela čiernou farbou a vyzerá to príšerne. Neviete náhodou ako by som mohla farbu čo najrýchlejšie vymyť resp. dať ju nejakým spôsobom dole alebo aspoň zoslabiť? Stále si to umývam mydlom, pretieram krémom a nič. Ďakujem za odpovede

olivka30

aj ja si obocko farbim aj trham doma sama a som spokojna. je ale divne, ze ti ta farba nebledne ani po tolkom umyvani. mne beznym umyvanim bledne postupne samo. tipla by som ze by to slo dole nejakym odlicovacom alebo mliekom, ale ked si to skusala fakt neviem. mozno nejakym alkoholom? :)

BcMia

ani ja sa nikomu do rúk nezverím, radšej si podstrihnem konce vlasov sama aj obočie si spravím sama :D... Keď si chcete zafarbiť, kúpte si farbu na obočie alebo hennu a spravte si to doma, budete vidieť ako to chytá, okolie poutierajte rýchlo vatovou tyčinkou do tvaru akého chcete a samé si zvolíte hrúbku aj intenzitu farby. :)

Blondula

to co je drbnuta ta kozmeticka ?? sak ked nemas cierne vlasy,tak cierne obocie sa uz nekresli :DDD a urcite ho vytrhala take tenke,ze ho mas jak nakreslene :DDD mne sa ksichtu uz ziadna kozmeticka nechyti !!!! ja si obocie krasne vytrham sama :D a kedze ho mam jak "breznev" pekne si ho vytvarujem :D

BcMia

kozmetičkám aj kaderníčkam naklásť po prstoch. čudujem sa že tam vôbec chodí niekto kto sa má aspoň trochu rád.