Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môže byť tehotna?

Príspevok v téme: Môže byť tehotna?
kehor025

Včera sme mali s priatelkou pohlavny styk bez ochrany, ale len chvíľu. Neviem o tom žeby som mal sa spravil a nemyslím si to no vylúčit to nemôžem. Problém však je, že cca hodinu pred stykom som onanoval a na wcku som potom nebol, takže niečo tam mohlo ostať. Bojíme sa, že počas styku sa niečo dostalo, napríklad cez tkz. "kvapôčky lásky". Priatelke je zle ale má aj zdravotné problémy tak je ťažko povedat či to s tým súvisí. Aka je teda pravdepodobnosť, že je tehotna?

Allenkaaaaaa

pan d. to ano...ale ono to nefunguje tak, ze ma niekto sex a na druhy den po sexe je zene zle...Aj keby tehotna bola, zle jej este nemoze byt. Nech si mladi par dni pockaju, aspon sa vytrapia a budu nabuduce vediet, co je to chraneny sex :)

Allenkaaaaaa

akoze vcera ste mali nechraneny styk a dnes je priatelke zle? hm....no ono to tak nefunguje, ze po oplodneni vajicka spermiou ma okamzite zena priznaky......Takze v tejto chvili je ta jej slabost len a len z toho, ze si to nahovora...vydrzte par dni

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môže byť tehotna? - Fórum - ZDRAVIE.sk