Odpustenie vs. ziarlivost

Príspevok v téme: Odpustenie vs. ziarlivost
kristina.k

Som dost ziarliva a tiez mi dlho trva, kym cloveku zacnem stopercentne doverovat.
Mam rocny vztah, klape nam to, teda aspon si myslim, aj z jeho strany mi to pride rovnake ako z tej mojej, planujeme spolocnu buducnost, aj ked je tu stale to ALE... vzdy mi tvrdil ako velmi ma miluje a ze by ma nikdy nepodviedol. Kym ma este nepoznal, hladal si pokecove znamosti, co mi trochu vadilo, ked uz sme sa dali dokopy, ze na ten nick stale chodil. Povedal, ze si ho koli mne zrusi, ze uz nema dovod tam chodievat a naozaj tak urobil. Ja som myslela ze uprimne. No on si zrejme hned nato spravil novy, o ktorom som nevedela :( mal ho uz 5 mesiacov a vcera to prasklo... nechal si ho ulozeny v prihlaseniach a ja som ho nasla uplnou nahodou. Na tom profile mal vyplnene ze je slobodny, nedalo sa to nechat len tak :( tak som sa ho samozrejme okamzite pytala co to ma znamenat... najprv klamal ze je to nick jeho znameho co k nemu obcas skoci na net ale videla som ze klamal, nakoniec sa mi priznal a ja som sa rozplakala a spravila strasnu scenu. Nechapem ako mi to mohol urobit. Prisahal ze tam nic neriesil, ze to spravil len koli mne lebo vie aka som ziarliva a nechcel aby som niekde o niecom vedela, ale ze proste niekedy ked sa nudi, tak tam zabijal cas.. neviem co mam robit je to tak strasny podraz. Klamal mi. Prosil ma a plakal koli mne ze to nic nebolo a ze tam uz nikdy v zivote nepojde, ze mi nechcel ublizit. V ten vecer som sa zbalila a chcela odist ale drzal ma a s placom prosil nech nerobim chybu ze v tom naozaj nic nebolo a spravil este vacsiu scenu nez ja. Nakoniec to nejak ustalo a povedal ze ma nenecha ist samu vnoci domov, ze mam aspon prespat do rana a rano ma odvezie.. neviem teraz, co mam robit :( odvtedy len sondujem na nete a hladam, co kde komu cez to pisal a videla som ze jednej okomentoval fotku s tym, ze je krasna... som ziarliva naozaj moc a to si uvedomujem, ze by som to mala zrejme riesit, ale neviem, co to ma znamenat z jeho strany. Ma pravo aby sa mu pacili ine baby to ano ale ja uz neviem odlisit ci robim chybu ked sa koli tomu nanho hnevam alebo nie :( velmi ma to trapi.. vie niekto pomoct ?

Allenkaaaaaa

nikdy nic nehladaj...nikdy nesnor...nikdy nepatraj v tom, co si kde tvoj chalan pozeral, komu co odpisal, kde bol...Prosto to nerob!! Ublizis tym nielen sebe, ale aj celemu vztahu. Kolko raz za tym, co zena najde u muza, ani nic nie je. A predstav si, kolko raz si mozes usetrit vela slz, vycitiek a hadok, ked nesnoris...Dobre, chapem, ze sa citis oklamana, tiez by som sa tak citila. Vydiskutujte si to a nabuduce nerob nic take, ako teraz? Nech ma aj tisic nickov ulozenych kdesi..Vykasli sa na to!

alibi

dala by som mu este sancu... ale dalsi preslap A DOVI. mat klamara to je peklo. a podla mna muz, ktory je vo vztahu stastny nepotrebuje nahanat stetky na pokeci.