Zápaľ priedušiek

ethel

Ivanka,je to tvoje zdravie tak choď tvrdo za svojim!Keby si bola v BB tak by som pomohla,ale takto? Nemám pocit,že pomáham..prajem ti dobrú noc..

ivka2

este ti poviem jednu prihodu ktora sa stala len nedavnom, bratrancek ma tu istu lekarku ako ja a v zime dostal teplotu, tak ona mu naordinovala ze to ma chripku, takze to treba vylezat a dala mu aj nejake lieky....bratranec tyzden lezal v 39 horuckach, potom zae za nou zasiel a az tak ho poslal na RTG , skoncil so silnym zapalom pluc na 3 tyzdnovom pobyte v nemocnici..a ma aj z toho nasledky...lebo je uz april a stale mal problem ze mu dochadzal dych, akoby nevladzal dychat, tak isiel na kardio a mu zistili ze z toho zapalu pluc mal aj zapal srdcoveho svalu...teraz chudak je na liekoch a uz to asi nikdy nebude take ako bolo..a to ma len 22:(

ivka2

no ja to zajtra skusim ale aj tak sa mi nezda ze u nas to bude take lahke...ale dakujem ti za rady, ty mi vies stale pomoct..dakujem..dobru nocku...

ethel

nepotrebuješ!!! prídeš tam,povieš im svoj názor na vec ako mne teraz a svoje ťažkosti,pošlú ťa na Rtg a bude to---ver mi...

ivka2

Ako to ze nepotrebujem odporucanie????pokial viem tak vsade potrebujem odporucanie...a uz sa ju chystam zmenit, lebo uz aj tak mam svoje rocky:)

ethel

ajajaj,zmeň doktorku!!!To nie je sranda! Plúca sa ťažko vymieňajú a dýchať musíš...choď rovno na plúcne,nepotrebuješ odporúčanie...

ivka2

ale ja uz som spominala, ze ja mam taku lekarku ktora ma nikam neposle, a zase mi da len antibiotika ktore mi uz vobec nezaberaju..preto som chcela hoc nejaky babsky recept....vies ethel ja ked som bola mala tak som mala za sebou 9x zapal priedusiek a potom za tym zapal pluc...aj svoj prvy rocik som ,,oslavila,, v nemocnici, preto sa obavam ci sa mi nenvracaju stare casy, lebo aj pri posledne angine som mala nasledovne zapal priedusiek...ach jaj..

ethel

bioparox si dávam aj ja ale len pri takých zápalíkoch hrdielko,soplíky...samozrejme sa to môže zhoršiť aj na zápal plúc,prípadne prejsť do chronického štádia.Deoximyk nie je sláva na toto..len ty bež na RTG!!!!!!!!!!!!!