Priatelova ex

Príspevok v téme: Priatelova ex
...lalala...

ahojte, chcela by som pocut nazor muzov, ci je to normalne aby moj priatel udrziaval kamaratsky vztah so svojou expriatelkou..ale taky, ze si pisu pomaly kazdy den..spolu sme sa o tom rozpravali, vie, ze mi to vadi, no vravi, ze do tohto ma nic..stale mi opakuje, ze ma ma rad, ze je stastny a nechce sa vratit do minulosti..no nedavno som zistila, ze si spolu pisali o sexualnych zazitkoch ake spolu mali...a to ma dost ranilo..ako na co si take veci pisu..proste sa s tym neviem vyrovnat, tak poprosim odpoved na otazku: je to normalne?nemusim sa bat?
a este radu na zaver: ako sa s tym vyrovnat? nemozem na to prestat mysliet..
za kazdu odpoved dakujem

Carie

...lalala... dobre si urobila, drz sa. Ako co je to za chlapa ked si vypisuje s byvalou o sexe a ked ho poziadas o to, aby s tym skoncil, tak odmietne. Lebo byvala je mu prednejsia... Verim, ze to boli. Zabila si s nim dva roky, ale tak to chodi, malokedy je prvy vztah aj posledny v zivote. Neboj, este stretnes chlapa co si ta bude vazit a pre ktoreho budes najdolezitejsia.

...lalala...

alibi
no to mas pravdu, ze o nas vztah nebojoval..vies co je ale pre mna nepochopitelne? Ked sme boli spolu kamosky zavideli aky mame super vztah, my sme naozaj boli do seba uplne zblazneni..a potom som nahodou zistila co si vypisuje a vtedy sa to pokazilo..Do vtedy nic!!! Musi byt prvotriedny herec a klamar, lebo teraz zrazu uz som pre neho nula..toto ma serie najviac, ze sa tvrail ako strasne ma lubi, ale za boj som mu nestala..

alibi

nedaj sa takymi kecami zmiast.. on to chce hodit na teba a hra sa na chudacika.. typicka reakcia na rozchod. zachoval sa ako posledny kreten, ponizil ta a ublizil ti. dolezitejsia bola prenho byvala a nemam vobec pocit ze by bojoval o vas vztah. viem, ze to co pisem je krute ale lepsia je kruta pravda ako laskava loz. MAS NA LEPSIEHO! vydrz to o chvilku ti bude lepsie, si samostatna bytost nepotrebujes pre svoj stastny zivot nejakeho chudaka co nevie co so sebou!

...lalala...

zdravim vsetkych a dakujem za mile slova..
nathalia09: no moc dobre mi nie je..nechodila som sem preto, lebo som nejak nemala na nic silu, pre mna prvy rozchod, tak som strasne urevana a mam pocit akoby bol koniec sveta :) ja strasne cudne byt cele dni bez neho...normalne neviem co so sebou..kebyze nechodim do prace, tak sa asi zblaznim, ked dojdem domov hned sa musim nejak zamestnat, inak by som skoncila v slzach..no a priatel sa neozyva..od spolocnej kamaratky viem, ze vravel, ze som to vobec nepochopila,vraj som videla len svoju stranu veci a vobec som nebrala ohlad na jeho city...ako po tomto do mna vosla taka zlost, ale potom ma to zas preslo, ked som si spomenula, ako dobre nam bolo v istych chvilach...neviem, som uplne rozpoltena teraz..

alibi

lalala je mi to strasne strasne luto.. ja som zazila nieco podobne.. moj byvaly sa stahoval do noveho bytu a zavolal si tam 10 kolegyn mladych a mne povedal ze si ma tam nepraje lebo by som prekazala zabave.

teraz mam noveho ktory je uzasny uz pol roka spolu zijeme, ked si spomeniem na ex chce sa mi vracat, ze som mu kadeco tolerovala.

velmi ta obdivujem ako si to zvladla, ze si si zachovala chladnu hlavu, ale hlavne hrdost! takyto trtko by ta akurat skor ci neskor podvadzal. nech si zije svoj zivot na fejsbuku s nejakou pipinou. ty si zi svoj a najdes si chlapa, ktory nie je CHUDAK.

si jednotka drz sa!!!

...lalala...

alibi
nieee ja som sa o tom dozvedela az teraz...nic som netusila...
no ano ma ho pekne omotaneho..a velmi ma to mrzi, lebo mi s nim bolo uzasne..ale cez toto sa proste neprenesiem..pre neho je dolezitejsia ona..len som chcela nech obmedzi kontakt, ked uz ju nevie uplne odrezat...povedal, ze porozmysla..tak som si vzala veci a odisla..dnes si bol on po svoje..nic ziadne, ze mu je to luto, ze si s nou prestane pisat...proste som mu za to nestala..a to je strasny sok pre mna...bol moja prva velka laska..ja som jeho az tak velka nebola..nuz co uz :(