Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fialová farba na vlasy?

Príspevok v téme: Fialová farba na vlasy?
Sima92

Chcela by som poradiť od niekoho kto sa v tom vyzná abo aj nie :D Takže chcela by som si dať tú fialovú, od Palette. Myslíte si, že dosiahnem toho, že moje vlasy budú silno silno tmavé s fialovým odleskom? Som prirodzene tmavovlasá ( stredná až tmavo hnedá):)Vlasy som naposledy farbila pre rokom a potom som mala len 2x farbiaci šampón... A ešte šlo by to k môjmu výzoru? Som modrooká momentálne, pekne opálená, samozrejme, prirodzene som svetlejšia a vtedy mi vidno pehy (mierne), tak čo, dať či nedať fialovú? :)Alebo?

olivka30

fialova od palette ti podla mna chyti do cierno fialova, lebo bezne odtiene z drogerky chytaju tmavsie ako su na krabicke. mne osobne sa fialova na vlasoch vobec nepaci, nosia ju presedivele babky. samozrejme na peknej mladej dievcine by to mohlo vyzerat pekne, ale myslim aj tak ze je to staromodne a nie prilis povabne. ak si prirodzene tmavsi typ tak asi to bude fajn..ale ked ti tvar vybledne z opalenia a trebars budu viac viditelne tie pehy, tak potom skor nie ako ano. bude to velky kontrast medzi pletou a vlasmi a nemusi celkovy dojem posobit ok. ja osobne by som si fialovu na vlasy nikdy nedala. a zrejme sa jej uz potom tak lahko nezbavis.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fialová farba na vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk