Kedy je lepšie mať vrh šteniat

otigrdkj

jezisi!
na nasej dedine kazdy druhy clovek ma psa (sucku, fenku) velku ako krava ktora len rodi a rodi ,ô,,,a ptie psy sa predavaju a su ti ludia aj milionari

a co seci sa s toho pokadime? pokadíme
ja viem, ze moj prispevok je trochu hnusyn, drsny a nepristupny a asi ma zrusia / zrusite...v.o.p.s...., ale proste to je realita a nic sa s tym robit uz neda, pokial na to nepride nejaky novy zakon alebo proste nieco

.

nikinika1

Nie, papiere nemame. Všetky kamaratky, ktore by mali zaujem to vedia na 50 % . Ale nemam obavy, že by sa nepredali.

lost

Podla mna je najlepsie mat steniatka vtedy, ked budete mat na ne najviac casu :)
Predsa len to je asi najdoleziejsie..
A maju aj nejake papiere? Alebo kupca bude az potom, ci uz si niekto rezervoval?

nikinika1

Jo, prvý vrch. Ale máme v rodine jorkšírky, ktoré už mali viacej vrhov a všetky šteniatka predali.

Hej dedy, ja by som si psika z utulku vzala, ale môj otec chce len čistokrvne plemena. A čo sa týka tých očkovaní, mám všetko naštudované, ceny očkovaní zarátame do predajnej ceny. A nemusí to byť 5 šteniatok, to je len maximum. Záleží aj od vzrastu psa.Viem to, nakoľko budem buduci veterinár

winki

Ja viem, že šteniatok je kopu, keď ja by som potrebovala niečo také akútne lebo inak rodicov nato neprehovorím, na to treba sokovpú terapiu.

dedy

a nikinka keby ti to bolo ozaj ľúto, tak by si sa nad tým trochu viac zamyslela a uvážila keby si si miesto tvojho budúceho šteňaťa alebo dokonca dvoch vzala nejakého maličkého psíka bezdomovca tak nezmeníš svet ale zmeníš svet tomu psíkovi :) a 5 šteniatok je dosť, každého treba očkovať, odčerviť, skutočná starostlivosť o šteniatka je vážne náročná

dedy

winki len zbežne som to pozrela
www.facebook.com čierny labrador
www.majmesrdce.sk
www.majmesrdce.sk
... a tak by sa dalo pokračovať tu je napr aj retrieverka, tie majú k labíkom blízko.. www.facebook.com
asi ma tu aj tak zrušia, lebo som tu podávala veľa linkov, ono stačí trochu pohľadať a nájdeš, ale ak je tvojou prioritou jedine šteňa, tak aj tie sa isto skôr či neskôr nájdu