Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlny z vrkocov

Príspevok v téme: Vlny z vrkocov
dominika77

ahojte,vedel by mi niekto poradit,ako si mam upliect mokre vlasy,aby som mala na druhy den pekne kucerave? ako myslim kolko vrkocov a tak. nechcem mat take ako "baran",ale len take vlnky. svoje vlasy mam kucerave,ale HROZNE kucerave,kazda vlna ina,zehlit mi ich je luto,pretoze uz su aj tak dost znicene,tak som vymyslela toto,ze aspon budem mat krajsie tie vlny. dakujem za odpovede :-))

sivulienka

ahoj dominika :) poradim ti super sampon na kucierky...BALEA profesional na kucerave vlasy...je lacny a maju aj balzam a toto vlasky perfekte skroti... to je jediny sampon po ktorom fakt vidim rozdiel ;) skus stoji asi 1,70 €

sususu

baby mozete vyskusat nieco nove - pred spanim si polosuche vlasy zapliect na hornej casti hlavy do takych slimacikov a upevnik kazdy dvoma sponkami...rano budete mav vlasy bohate a prirodzene zatocene ako modelky v reklame :-)

fakt?

dominika, plati, ze cim viac vrkocov, tym drobnejsie vlnky, takze asi bude stacit jeden, max. dva vrkoce. A neplet prilis tuho, lebo to budes mat tiez velmi drobne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlny z vrkocov - Fórum - ZDRAVIE.sk