Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Orbitrek...chudnutie... poradte

Príspevok v téme: Orbitrek...chudnutie... poradte
simoncha

Chcela by som začať chudnúť... teraz mám ako možnosť na šport doma len orbitrek bez tých pák podarilo sa vám na tom nejako schudnuť ? Tempo ste mali skôr take ríchlejšie a ľahšie alebo pomalšie a namahavejšie ? A stačí hodinka či dať viac? Lenže ja som ešte mesiac doma takže vstávam tak okolo Pol jedenactej tak mám jesť 5x denne či to stačí oveľa menej jesť v tomto prípade čo poradite? Nemam veľa pohybu doma sa len nudím teraz.Ked nastupim na vš tak planujem chodiť do fitka a pokracovat v chudnuti napr. hodinka na bežiacom páse alebo niečo vo fitku. Pretože chcem schudnuť celkovo 10/15kg . Tak čo poviete na ten orbitrek plus ta upravena obmedzena strava... je možnosť že do 1.10 dám dole aspon 5kg?
...

sima89

ahoj, no schudnut sa da, pokial upravis jedalnicek a budes sa viac hybat, ale presne ako hovori Nela, tep by si nemala mat moc vysoky, mne to vychza na asi 127 uderov, aby som spalovala tuky. Ale 70% chudnutia tvori strava, takze treba dbat v provom rade na to, co kazdy den jeme. Ja som si dala spravit jedalnicek na mieru, co mi dost ulahcilo cele chudnutie, je to o potravinach vhodnych a nevhodnych pre teba, takze je to v podstate rada na cely zivot. Ja som sa o svete zdravia dozvedela cez kamosku, ale su aj na webe www.svet-zdravia.sk. tak drzim palce :)

Nela41

orbitrek bez tých pák? to je ako čo? Nie náhodou stepper?
Samozrejme, že sa dá na ňom schudnúť. Čo sa týka tempa musíš si sledovať svoj tep, aby bol v optimálnom rozmedzí na chudnutí. Aký tep je to práve pre teba si môžeš ľahko vypočítať vzorec nájdeš na nete keď si napíšeš niečo v zmysle tep pri chudnutí..
Cvičiť bez záťaže, teda na najľahšom stupni a čo najdlhšie. Koľko vládzeš. Optimálne je hodinu a viac, ale zas ak nemáš super kondičku tak nieže si dáš prvý deň hodinu a pol napr. a druhý deň sa nepostavíš. Kľudne môžeš začať s 20 min a postupne to dvíhať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Orbitrek...chudnutie... poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk