ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Rivotril (clonazepam) Kvapky + Neurol (alprazolam)

Príspevok v téme: Rivotril (clonazepam) Kvapky + Neurol (alprazolam)
MISKO2222333
Detaily

Dobrý deň

mal by som taku otázku.... beriem neurol 1tbl ale psychiatrička mi už vysadila rivotril kvapky... môžem si dať 4 5 kvapiek a k tomu tu tabletku? nebude to vadiť?

rivotril aj neurol su lieky tej istej skupiny(benzodiazepíny)

a čo by sa stalo keby som to skombinoval s alkoholom? trebars kvapky rivotril a alkohol
alebo samotny neurol a alkohol

RNG
Detaily

Co tak pouzit miesto chemickych "oblbovakov" na uklludnenie a spanok nieco prirodne, neskodne a nenavykove. Na spanok treba najma spankovy hormon, melatonin, ktory sa tvori zo serotoninu najma na slnku a uvolnuje v noci v uplnej tme.
Serotonin sa zase tvori z L-tryptophanu, alebo ovela efektivnejsie z 5-HTP.
Na ukludnenie cez den pracuje velmi dobre aminokyselina zo zeleneho caju, L-theanine, dospela davka(70 kg telo) je 2 x 400 mg.
Na ukludnenie svalstva sa vo zdravych crevach vytvara GABA co sa v pripade nedostatku tiez da doplnit. Na to, aby sa GABA dostala ale do mozgu , kde sluzi ako ukludnujuci neurotransmiter treba brat aj B-3, lebo cez mozgovu krvnu barieru GABA bez zlucenia s B-3 sa nevie dostat.
Dostat aj zluceninu tychto dvoch, pod menom Picamilon

vodro1
Detaily

ahojte... nevadi ked si davam denne 3 kvapky rivotrilu dlhodobo a vcera som vysadil neurol? lebo mi vobec nerobil dobre... a mozem si dat k nemu este tabletu na spanie? nejaku ako hypnogen alebo gerodorm? poradte...

myky
Detaily

Moje dieta berie jednu kvapku rivotrilu pred spanim asi už pol roka pre to, že zle spinka.Chcem vediet či ho možem skusiť visadiť a ako.Nema epilepsiu.

Pampeliska1
Detaily

Neblázni.
Jednak jednotlivé BZD se míchat nemají (nemá to žádný kloudný účinek, zaúčinkuje ten rychlejší, tedy v tomto případě Neurol), ale rozhodně nekombinuj s chlastem. To je průser. Neumřeš, ale bude tUI MOC ZLE PAK, A KÝŽENÉHO ÚČINKU SE NEDOČKÁŠ. NEBLBNI.

kDYŽ SE CHCEŠ OBLBNOUT, TAK JEDNÍM DRUHEM bzd. nEMÍCHAT. To nikam nevede...

philips
Detaily

Žiadny liek sa neodporúča miešať s alkoholom. Je jedno, či Ibalgin 200 alebo antidepresíva. Je to priveľká záťaž na pečeň.

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.