FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Rivotril (clonazepam) Kvapky + Neurol (alprazolam)

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Rivotril (clonazepam) Kvapky + Neurol (alprazolam)" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravotníctvo
    MISKO222233303.09.12 19:14??.??.191.209

Dobrý deň

mal by som taku otázku.... beriem neurol 1tbl ale psychiatrička mi už vysadila rivotril kvapky... môžem si dať 4 5 kvapiek a k tomu tu tabletku? nebude to vadiť?

rivotril aj neurol su lieky tej istej skupiny(benzodiazepíny)

a čo by sa stalo keby som to skombinoval s alkoholom? trebars kvapky rivotril a alkohol

alebo samotny neurol a alkohol

• RNG10.09.13 16:19??.??.254.77

Co tak pouzit miesto chemickych "oblbovakov" na uklludnenie a spanok nieco prirodne, neskodne a nenavykove. Na spanok treba najma spankovy hormon, melatonin, ktory sa tvori zo serotoninu najma na slnku a uvolnuje v noci v uplnej tme.

Serotonin sa zase tvori z L-tryptophanu, alebo ovela efektivnejsie z 5-HTP.

Na ukludnenie cez den pracuje velmi dobre aminokyselina zo zeleneho caju, L-theanine, dospela davka(70 kg telo) je 2 x 400 mg.

Na ukludnenie svalstva sa vo zdravych crevach vytvara GABA co sa v pripade nedostatku tiez da doplnit. Na to, aby sa GABA dostala ale do mozgu , kde sluzi ako ukludnujuci neurotransmiter treba brat aj B-3, lebo cez mozgovu krvnu barieru GABA bez zlucenia s B-3 sa nevie dostat.

Dostat aj zluceninu tychto dvoch, pod menom Picamilon

• vodro110.09.13 13:04??.??.186.120

ahojte... nevadi ked si davam denne 3 kvapky rivotrilu dlhodobo a vcera som vysadil neurol? lebo mi vobec nerobil dobre... a mozem si dat k nemu este tabletu na spanie? nejaku ako hypnogen alebo gerodorm? poradte...

• myky16.03.13 19:46??.??.170.27

Moje dieta berie jednu kvapku rivotrilu pred spanim asi už pol roka pre to, že zle spinka.Chcem vediet či ho možem skusiť visadiť a ako.Nema epilepsiu.

• Pampeliska103.09.12 20:32??.??.104.46

Neblázni.

Jednak jednotlivé BZD se míchat nemají (nemá to žádný kloudný účinek, zaúčinkuje ten rychlejší, tedy v tomto případě Neurol), ale rozhodně nekombinuj s chlastem. To je průser. Neumřeš, ale bude tUI MOC ZLE PAK, A KÝŽENÉHO ÚČINKU SE NEDOČKÁŠ. NEBLBNI.

kDYŽ SE CHCEŠ OBLBNOUT, TAK JEDNÍM DRUHEM bzd. nEMÍCHAT. To nikam nevede...

• philips03.09.12 20:19??.??.22.241

Žiadny liek sa neodporúča miešať s alkoholom. Je jedno, či Ibalgin 200 alebo antidepresíva. Je to priveľká záťaž na pečeň.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

5% zľava na Wellness Aqua pobyt v Hoteli Patince

Vychutnajte si relax vo dvojici aj s rodinou s kupónom od Wallet.sk

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

^ Späť na vrch