Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obžerstvo

666Lucifer666

ano takto to je ľudia nechcú zdravo žiť?? len sa chcú sťažovať ?? mne osobne sa tučný ľudia hnusia ..

winki

Vidim kamosku co po po porode neschudla ani kilo----- ale pritom furt len prazene zemiaky a hranolky a spekacky a rezne a cuduj sa svete....

Dadula56

Na tucneho kazdy cumi, je to akoby niekto 24 hodin denne pocuval o sebe, ze je tucne prasa. Na niekoho to zafunguje tak, ze sa tomu postavi celom, niekto sa este viac opusti. Tiez co pozorujem, vidim, ze on/ona by aj chceli, ale ked uz je tam nadvaha 30 kg, tak by to trvalo roky, uplna zmena zivotneho stylu, oni maju hrozu z toho, ze by si nemohli 3 rezne osmazit a svihnut plech buchiet za tym...tazko sa to chape. Potom sa stretavam este s tym, ze dany clovek popiera realitu, stale si vravi, ze ma len zopar kg navyse, ze jemu to predsa zdravotny problem nerobi atd. (o tomto je aj prieskum-obezni ludia sa stale vidia ako "par kil navyse" pricom je to uz okolo 30-40 kg navyse).Raz som pozerala fajn dokument o tomto-bola tam obezna zena okolo 30 r., tvrdila, ze nic neje a ma pomaly metabolizmus. Tak jej to zmerali, zistili, ze je uplne normalna, co sa metabolizmu tyka. A ze klame asi aj samu seba o tom, ze nic neje, lebo ked jej dali spisat denne porcie, tak zistili, ze si polovicku jedla ubrala-ani si neuvedomila, ze nieco prezuva, nezapisala to. Tiez mala mizerne informacie o strave-domnievala sa, ze prepchavat sa ovocim jej zabezpeci, ze schudne.

alibi

niektori ludia proste neuveditelne miluju jedlo.. je to ich vasen... ako pre niekoho drogy,alkohol alebo aj sport. aj ja milujem jedlo. musim sa kontrolovat aby som nebola tucna. a tito ludia velakrat aj sportuju ale proste tolko jedia ze... :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obžerstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk