Gynekologia - vysetrenie

Príspevok v téme: Gynekologia - vysetrenie
bojimsa

Zajtra mam ist na gynekologiu...mam 18 a mam strach...uz som tam bola 2x ale to ma vysetrovala cez konecnik... odvtedy sme sa s priatelom pokusali o sex no neuspesne sme to po pol minutke...minutke vzdali lebo to strasne bolelo a palilo a mam problemy aj so svrbenim a krvavymi vytokmi a preto idem na gyndu.... ale ja neviem co jej povedat ci som panna alebo nie lebo to sama neviem a strasne to boli...bojim sa ze ma bude chcet vysetrit cez vaginu a ze to nevydrzim...mam horsi strach ako pred operaciou :( potrebujem povzbudit :(

bojimsa

ster som uz zazila to je uplne v pohode pri predstave ze by ma mala vysetrovat v tej bolesti cez posvu... to nevydrzim :( ja uz je dajak nieco zajtra zakvakam pri tom strachu

Dadula56

Povedz jej, ze styk ste skusali, ale nie si si ista pritomnostou blany. Je ale dost pravdepodobne, ze ju uz nemas, ak doslo uz len k polminutovemu styku. Pri vysetreni na zapal sa berie ster, je to iba tenka palicka(nieco ako vatova tycinka), to urcite zvladnes. A bolesti mas zrejme kvoli zapalu, ak sa prelieci, bude to o inom. Ak je neprijemna, mozes ist neskor k inej, zajtra to len vydrz, bude to chvilocka.

bojimsa

ja som jej to vravela minule ze ake mam problemy a ze sme sa aj pokusali o sex ale neviem ci si to bude pamatat ale ona je taka nesympaticka a nezhovorciva je mi strasne blbe daco take pred nou rozoberat :/... a ten prihovor som si pripravovala noc pred tym a cely cas v cakarni ajtak som nepovedala vsetko co som chcela :( ja neviem ja koli tej minutke vysetrenia asi odpadnem...uz aj minule v cakarni mi bolo zle na odpadnutie a to som aj vedela ze ma nemoze vysetrit lebo som mala svoje dni...

Nela41

Povedz jej to čo tu nám. Normálne povedz, že máš problémy a že ťa pokus o sex veľmi bolel. Ona ťa obzrie a povie ti čo a ako neboj sa.

bojimsa

neviem ci pretrhol ale urcite to nieje rozchodene a nevmesti sa tam viac ako jeden prst bez bolesti... proste nemozme mat sex...boli to viem ze je normalne ked to trocha boli ale ono to nechce prestat a pali to tak sme to so sexom vzdali...musim sa dat vysetrit viem ale mam strach :( strasny... pripadam si ako nejaka 14-stka ale je to tak :(

kajka

taky isty problem mam aj ja ,co mas ty,myslim,tie gyn.problemy mam presne aj ja ...a ja este len cakam na vysledky ..a normalne jej poives,ze si panna este ...
samozrejme,ak ti nepretrhol blanku pri tom skusani ...