Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorého si vybrať?

Príspevok v téme: Ktorého si vybrať?
avril

S jedným chlapcom som chodila rok a 8 mesiacov ale celý čas bol veľmi žiarlivy a nemohla som mať súkromný život všetko chcel vedieť a tak sme sa rozišli s tym že sa k sebe niekedy vrátime.. potom sa ten rozchod objavil druhy chlapec ktorý vôbec nieje žiarlivy a tiež si rozumieme ale zase ten prvý ma krásne aj telo a neviem si predstavit byť bez neho je uzasny skoro dokonalý chlap pozorný milý a miluje ma ale vždy žiarlil a neveril mi a ten druhy nemá take telo ale v správaní je super tak ja nwm čo mám robiť koho si mám vybrať? k prvému ma stale niečo ťahá ale veľmi som mu ublížila tym aká som nerozhodna ale ľúbim jeho (toho prvého)Vedeli by sme mi niečo poradiť prosím? Ďakujem :-(

ajajaja

skor si ten so 'skaredsim telom' postavu vypracuje ako ten ziarlivy a do buducna viac agresivny zmeni povahu....takze je jasne ,kt. vybrat...ale pocuj, ak je ten druhy taky fajn, tak ho radsej neblokuj osobe, kt. by si ho fakt zasluzila a ty si vyber toho s peknym telom...

avril

ale tu nejde ani o to telo on je ako taký chlap ktorého by chcela každá len s ním som bola rok a 8 mesiacov to sa na to nedá zabudnúť a ľúbim ho stale.. a ten druhy berie veci tak ako sú ale nepoznám ho až tak dlho tak nwm čo mám robiť :-( s tou žiarlivosťou to bude až fakt take hrozne?

olivka30

najelpsie bude ked si najdes nejakeho tretieho aj s krasnym telom aj neziarliveho
alebo navrhni trojku, nech mozes byt s oboma

vinea

Ja som si podľa krásy zovňajšku nikdy nevyberala svojho partnera :)
Byť mužom...tak to robím čo sa žien týka)))...no takto je to pre mňa nepodstatné :)
Ale u žien by to malo byť trošku o inom)

Avril...pozeraj sa aj 10-15-20r dopredu :) Myslíš...že ten Tvoj prvý bude mať aj potom telo Adonisa ? :) No jeho povahove vlastnosti črty nátura osobnosť atd atd ostanú....a ver, vekom sa budú ešte viac zintenzívňovať prehlbovať, zhoršovať a budú ešte viac výraznejšie. Takže ak je teraz takto žiarlivý majetnícky atd....tak Ťa neskôr čaká ešte väčšie peklo pri ňom....a potom si možno po rokoch povieš, ja hlúpa - čo tam po božskom tele, keď jeho ruky ma miesto pohladenia láskania objatí - bijú sáču a stávajú sa hrozbou??
Takže ako sa zvykne hovoriť....čo z krásnej misky ak je prázdna.....tak isto vsaď na druhú kartu...uups, toho svojho druhého partnera :) Lebo ak postupne časom rokmi prvotná vášeň živočíšnosť nadržanosť atd atd pominú.....tak Ti ostane aspoň niekto, s kým milovanie sex budú vždy krásne a o citoch, kto ťa rozosmeje, kto bude k Tebe láskavý milujúci ohľaduplný...ako sa hovorí, do času i nečasu, do pohody nepohody, na sviatok i bežné všedné dni :)
No rozhodnutie je len na Tebe :)
Nepoznám Tvoj vek...lebo aj to veľa zohráva pri voľbe partnera a jeho "ZA" či "PROTI" :)

Magy

avril - pekne telo tvojho prveho partnera ma jeden klad a kopec nedostatkov. chces ich vymenovat?

ten klad - je krasne. dnes, mozno aj zajtra.

zapory - uz o par rokov take nebude a co potom? koniec lasky?
- jeho krasne telo ti nezabezpeci lepsi zivot, vyssi plat ani zivotny standard. to, co tieto veci zabezpeci, sa skryva v hlave tvojho partnera. nie v jeho svaloch ci tvare. a ked sme pri tom, ani tvoje telo nebude donekonecna krasne. ak chces na tomto stavat hodnoty vztahu, tak to sa radsej k tomu nevyjadrim, ze co si.
- ak ma navyse "uzasnu" povahu ziarlivca, tak dakujem pekne. ak otvoris oci a poobzeras sa okolo seba, zistis, ze ziarlivost je vlastnost, ktora nici vztahy, pretvara stastne zeny na strhane trosky, zavisle na antidepresivach, casto vysperkovane modrinami a haldajuce utocisko u rodicov, na policii...

ak si myslis, ze tebe sa toto stat nemoze, tak bud naivna dalej a let si za svojim krasavcom. vsak ty vytriezvies (mozno) az dostanes od neho prvu facku alebo kopanec. lenze potom uz moze byt neskoro, lebo budete svoji, dve deti...

vela stastia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorého si vybrať? - Fórum - ZDRAVIE.sk