Ktorého si vybrať?

Príspevok v téme: Ktorého si vybrať?
avril

S jedným chlapcom som chodila rok a 8 mesiacov ale celý čas bol veľmi žiarlivy a nemohla som mať súkromný život všetko chcel vedieť a tak sme sa rozišli s tym že sa k sebe niekedy vrátime.. potom sa ten rozchod objavil druhy chlapec ktorý vôbec nieje žiarlivy a tiež si rozumieme ale zase ten prvý ma krásne aj telo a neviem si predstavit byť bez neho je uzasny skoro dokonalý chlap pozorný milý a miluje ma ale vždy žiarlil a neveril mi a ten druhy nemá take telo ale v správaní je super tak ja nwm čo mám robiť koho si mám vybrať? k prvému ma stale niečo ťahá ale veľmi som mu ublížila tym aká som nerozhodna ale ľúbim jeho (toho prvého)Vedeli by sme mi niečo poradiť prosím? Ďakujem :-(

ajajaja

skor si ten so 'skaredsim telom' postavu vypracuje ako ten ziarlivy a do buducna viac agresivny zmeni povahu....takze je jasne ,kt. vybrat...ale pocuj, ak je ten druhy taky fajn, tak ho radsej neblokuj osobe, kt. by si ho fakt zasluzila a ty si vyber toho s peknym telom...

avril

ale tu nejde ani o to telo on je ako taký chlap ktorého by chcela každá len s ním som bola rok a 8 mesiacov to sa na to nedá zabudnúť a ľúbim ho stale.. a ten druhy berie veci tak ako sú ale nepoznám ho až tak dlho tak nwm čo mám robiť :-( s tou žiarlivosťou to bude až fakt take hrozne?

olivka30

najelpsie bude ked si najdes nejakeho tretieho aj s krasnym telom aj neziarliveho
alebo navrhni trojku, nech mozes byt s oboma

vinea

Ja som si podľa krásy zovňajšku nikdy nevyberala svojho partnera :)
Byť mužom...tak to robím čo sa žien týka)))...no takto je to pre mňa nepodstatné :)
Ale u žien by to malo byť trošku o inom)

Avril...pozeraj sa aj 10-15-20r dopredu :) Myslíš...že ten Tvoj prvý bude mať aj potom telo Adonisa ? :) No jeho povahove vlastnosti črty nátura osobnosť atd atd ostanú....a ver, vekom sa budú ešte viac zintenzívňovať prehlbovať, zhoršovať a budú ešte viac výraznejšie. Takže ak je teraz takto žiarlivý majetnícky atd....tak Ťa neskôr čaká ešte väčšie peklo pri ňom....a potom si možno po rokoch povieš, ja hlúpa - čo tam po božskom tele, keď jeho ruky ma miesto pohladenia láskania objatí - bijú sáču a stávajú sa hrozbou??
Takže ako sa zvykne hovoriť....čo z krásnej misky ak je prázdna.....tak isto vsaď na druhú kartu...uups, toho svojho druhého partnera :) Lebo ak postupne časom rokmi prvotná vášeň živočíšnosť nadržanosť atd atd pominú.....tak Ti ostane aspoň niekto, s kým milovanie sex budú vždy krásne a o citoch, kto ťa rozosmeje, kto bude k Tebe láskavý milujúci ohľaduplný...ako sa hovorí, do času i nečasu, do pohody nepohody, na sviatok i bežné všedné dni :)
No rozhodnutie je len na Tebe :)
Nepoznám Tvoj vek...lebo aj to veľa zohráva pri voľbe partnera a jeho "ZA" či "PROTI" :)

Magy

avril - pekne telo tvojho prveho partnera ma jeden klad a kopec nedostatkov. chces ich vymenovat?

ten klad - je krasne. dnes, mozno aj zajtra.

zapory - uz o par rokov take nebude a co potom? koniec lasky?
- jeho krasne telo ti nezabezpeci lepsi zivot, vyssi plat ani zivotny standard. to, co tieto veci zabezpeci, sa skryva v hlave tvojho partnera. nie v jeho svaloch ci tvare. a ked sme pri tom, ani tvoje telo nebude donekonecna krasne. ak chces na tomto stavat hodnoty vztahu, tak to sa radsej k tomu nevyjadrim, ze co si.
- ak ma navyse "uzasnu" povahu ziarlivca, tak dakujem pekne. ak otvoris oci a poobzeras sa okolo seba, zistis, ze ziarlivost je vlastnost, ktora nici vztahy, pretvara stastne zeny na strhane trosky, zavisle na antidepresivach, casto vysperkovane modrinami a haldajuce utocisko u rodicov, na policii...

ak si myslis, ze tebe sa toto stat nemoze, tak bud naivna dalej a let si za svojim krasavcom. vsak ty vytriezvies (mozno) az dostanes od neho prvu facku alebo kopanec. lenze potom uz moze byt neskoro, lebo budete svoji, dve deti...

vela stastia.