Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nesprávny čas, nesprávne miesto pre život

Príspevok v téme: Nesprávny čas, nesprávne miesto pre život
lightyear

zdravím..mám problém v komunikácii s ľuďmi..mám 21 rokov, nemám veľa priateľov, len pár takých, čo si zvykli na moju povahu a nezatratili ma skôr, ako ma skutočne spoznali..nenechám si od ľudí skákať po hlave, veľa čítam, podľa testov od psychológa mám vysoko nadpriemerné iq- nechválim sa, len chcem povedať, že nie je problém v tom, že by som bola utiahnutá, alebo sa nevedela vyjadriť, alebo som nejaký blbeček :) ..väčšinou keď spoznám niekoho nového, neviem s nim nadviazať nejaký rozhovor, aj keď mi je ten človek sympatický (nejde o balenie chalanov, len o bežnú komunikáciu)..nehanbím sa, ale všetci si to o mne myslia..ja proste len kašlem na nejakú snahu udržiavať alebo začínať rozhovor nasilu, keď to nejde prirodzene..mám vypnutú hlavu, alebo myslím na niečo úplne iné..niekedy by som ale potrebovala a aj chcela vedieť kecať s hocikým, pretože keď stretnem druhého takého človeka ako ja a chcem sa s ním skamarátiť, je problém..a nejde to..nechcem na každého, kto ma nepozná, pôsobiť hanblivo alebo odmerane..keď mi je niekto sympatický, chcem mu to dať vedieť..robím zlý prvý dojem..aj druhý, aj tretí..keď nie som s človekom, s ktorým sa poznáme dlho a dobre, vždy to viazne..možno až na veľmi málo výnimiek..väčšinou však mám pocit, že nepatrím tam, kde som..do tejto doby, medzi ľudí, ktorých stretávam..nebaví ma kecať o tom, kto sa s kým vyspal, kto s kým začal chodiť, kto je škaredý a kto pekný, nebaví ma 2hodiny sa chystať von, riešiť, čo si oblečiem a ako sa upravím, rozprávať kamarátkam aké sú krásne, robiť si s nimi fotky, tancovať na hudbu, ktorú nemám rada, opiť sa a robiť hlúposti..moje záľuby nevyžadujú prítomnosť iných ľudí..hrám na gitare, ale len tak pre seba, pretože hrať s inými a pre iných by mi robilo problém, z toho som vždy hrozne vystresovaná..nerada sa akokoľvek prezentujem pred veľa ľuďmi, ale zas bola by som rada, keby mi to aspoň nerobilo problém..keď nás je von viac a ja niečo poviem všetkým, ľudia ma proste nepočúvajú.,akoby som nič nepovedala a myslia si o mne, že som snáď aj svätá, pretože skoro vôbec nenadávam, keď nemám vzťah, tak nemám ani s hocikým náhodným sex, a nesnažím sa za každú cenu pútať správaním a zovňajškom pozornosť chlapov a vyvolávať závisť žien..kde je chyba a ako ju odstrániť? skutočne mám pocit, že som sa narodila v nesprávnom čase a na nespravodlivý miesto..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nesprávny čas, nesprávne miesto pre život - Fórum - ZDRAVIE.sk