Nezaplatene inkaso

zebra108

ani ja som nevedela,ze inkaso sek moze stratit platnost ale je to tak ma sa uhradzat k poslednemu dnu v mesiaci
volala som na postovu infolinku
uz som previedla peniaze cez ib,potom vsetkych dodavatelov obvolam ci je vsetko v poriadku

lost

Sek predsa neexpiruje, to je co za blbost? :D

Na tu postarku by som dal staznost..

Sek je zlozita forma jednoducheho prevodu, kde je potrebne logicky
1. ucet prijemnu
2. VARIABILNY SYMBOL
3. suma

neexistuje nic ine, co by tam bolo potrebne, proste neexistuje exspiracna doba, doba platnosti, alebo hocico!!

existuje jedine doba SPLATNOSTI.. ale to ak je "za" tak je to podla mna totalne jedno, lebo im ide len o to, aby to bolo zaplatene..

ak ti pride novy sek, je mozne ze tam bude urok z omeskania..

proste chod hoci aj do banky, alebo idealne IBANKING.. a napis tam cislo uctu, variabilny symbol a sumu a odosli..

ak to nevies, radsej sa spytaj niekoho znameho, kto to vie zaplatit nech ti pomoze :)

A daj staznost na postu, ako je mozne, ze je sek neplatny :D To by som tam iny bordel narobil :D Aj keby mali pravdu, logicky by nikdy zmysel nedavali.. nikdy..

nnn

ahoj myslím si že nepošlú len ti napíšu upomienku že ťa bud odpoja ak nezaplatíš... .. za čo máš to inkaso? ak to je plyn, elektrika, tak to môžeš do banky skočiť.. tam majú aj čisla učtu... a uhrad tu sumu dlžnu na ich učet priamo a variabilný symbol použi ten čo máš na tom šeku :) a máš po probléme :)

ked tak potom zavolaj do tej spoločnosti či evidujú tu uhraadu ešte :)