Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné po vysadení HAK

Príspevok v téme: Akné po vysadení HAK
JahO_Odka

Zdravím.
Vysadila som po polroku užívania hormonálnu antikoncepciu Chloé. Všetko bolo OK, ale asi mesiac po vysadení som sa strašne vyhádzala, vlasy mi padajú, celá pleť je podráždená. Akné mi vzniká hĺbkové, zle sa hojí a potom mokvá.
Prosím, poraďte mi niečo... nikdy predtým som takéto problémy nemala.
Vopred ďakujem za rady.

JahO_Odka

Mám kožnú, ale k počudovaniu mi nikdy od nej nič nepomohlo.
Prosím, poraďte niečo na to akné. Nemáte s tým skúsenosť? Alebo detoxikáciu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné po vysadení HAK - Fórum - ZDRAVIE.sk