Už ťa neľúbim ...

Príspevok v téme: Už ťa neľúbim ...
EMMAem

Už 2 vzťahy sa mi rozpadli preto že proste prestal ľúbiť. Vždy to isté vysvetlenie, že ma má rad ale už ma neľúbi. A pri tom, v oboch prípadoch sme si rozumeli, nehádali sme sa, všetko bolo v pohode.
Raz to bolo po roku a raz po dvoch rokoch.

Teraz mám vzťah vyše roka no mam strach že sa zas bude opakovať to čo som už zažila.
Dá sa tomu nejak zabrániť?

xxxxxxxxxxxx

inak este mam kamarata ktory nechal zenu koli tomu ze o neho az prilis usilovala a za den mu aj tisic krat povedala ze ho miluje... tiez mali pekny vztah nehadali sa atd... len mu prekazala taka snaha

xxxxxxxxxxxx

vies to ze sa to stalo dvakrat este neznamena ze sa to stane aj teraz...keby to takto fungovalo to by som sa cely zivot obavala ze ma bude moj partner podvadzat... myslim si ze mas zbytocne obavy a ked mas takeho partnera ze ti znesie aj modre z neba tak to je dobre znamenie :)

ja som inak tiez starostliva niekedy to uz az prehanam tak niekedy si sama uvedomim aha tak teraz trocha obmedzim svoju snahu a dam priestor aj jemu aby trocha sa staral o mna... :) ja mam uprimneho partnera a na zaciatku vztahu mi sam povedal ze sa aj on chce snazit ze je chlap tak chce bojovat o mna a podobne ... ale je pravdaze rad ked sa tocim sem tam aj ja okolo neho :)

2bodka

chlapi si zenu prestanu vazit, ked sa o nich prilis stara a naopak, ked si svina, tak za tebou behaju ako nadrzane psy :)
je to otrasne, bud si sama sebou a ked mas v povahe byt proste starostliva (co vacsina zien ma, kedze raz budu matkami), tym padom chlapa skoro omrzis, alebo budes hrat svinu ale nikdy to nebude uprimne... Mozno zlata stredna cesta :)

EMMAem

som možno taká že spravim čo mu na očiach vidím ale nemyslím že vždy som bola taká, len tento môj terajší priateľ pre mna tiež veľa robí, tak mam pocit že aj ja by som mala

xxxxxxxxxxxx

a aka si vo vztahu? nerobis nahodou vsetko co im na ociach uvidis? neospravedlnujes sa za vsetko aj ked chyba nieje tvoja? tazko poradit ked nevieme ako sa spravas.Ked pises ze sa vobec nehadate a ze spolu vychadazate ze ci niesi az prilis prisposobiva. neviem niekedy mozno treba aj nejake emocie, raz za cas nejako okorenit vztah nech jeden o druheho trochu aj bojujete nech to nemate take iste niektorych to mozno nudi... A mozno je chyba zatial inde ze proste sa byvali zakukali do inych a bola to len nestastna zhoda nahod...